هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرهنگی در گفت‌وگو با خانه ملت خبر داد:

طرح سوال از وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد در دستور هفته کاری آتی مجلس

سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جلسه غیرعلنی وزیر بهداشت به علت سفر استانی دولت به بوشهر لغو شد، از طرح سوال از وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد در هفته کاری آتی مجلس خبر داد.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 15:22
طرح سوال از وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد در دستور هفته کاری آتی مجلس عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جلسه غیرعلنی وزیر بهداشت به علت سفر استانی دولت به بوشهر لغو شد، از طرح سوال از وزرای آموزش و پرورش و اقتصاد در هفته کاری آتی مجلس خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/86748.jpg طرح,سوال,از,وزرای,آموزش,و,پرورش,و,اقتصاد,در,دستور,هفته,کاری,آتی,مجلس Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره عدم حضور وزیر بهداشت در جلسه غیرعلنی امروز(چهارشنبه) گفت: وزارت بهداشت درخواست جلسه غیرعلنی با نمایندگان را داشت که مجلس نیز موافقت کرد اما به دلیل حضور وزیر در سفر هیئت دولت به استان بوشهر، این جلسه به زمان دیگری موکول شد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره دلیل غیرعلنی بودن این جلسه توضیح داد: تفاوت جلسات علنی با غیرعلنی، صرفا ملاحظاتی است که در جلسات علنی بیشتر رعایت می‌شود؛ لذا نظر هیئت رئیسه مجلس و دولت بر غیرعلنی بودن جلسه بود.

وی همچنین درباره اختصاص روزهایی به طرح سوال نمایندگان از وزرا، بیان کرد: هیئت رئیسه مجلس از دوطرف تحت فشار است؛ از یک سو نمایندگان سوال‌کننده و از سوی دیگر مسئولان اجرایی. البته وزرا نباید احساس کنند مجلس به دنبال اعمال فشارهای زیاد بر آنهاست.

عضو کمیسیون عمران مجلس، خط تعادل این موضوع را نیز رویه کنونی مجلس دانست و گفت: سوال از وزیر آموزش و پرورش که به دلیل سفر استانی دولت، این هفته مطرح نشد به هفته کاری بعدی مجلس موکول می‌شود؛ ضمن آنکه سه سوال از وزیر اقتصاد و دارایی نیز در دستور است و در یک روز انجام خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: اگر بخواهیم حجم بیشتری از سوالات نمایندگان از وزرا را مورد رسیدگی قرار دهیم، مانعی نداریم که روزهایی را اختصاصا به این موضوع بپردازیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000