هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هروی خبر داد:

جزییات بازدید کمیته آموزش عالی مجلس از دانشگاه آزاد نجف‌آباد/بازدید از دانشگاه‌ بین‌المللی کیش در دستور کار

سرویس اجتماعی
رئیس کمیته آموزش عالی مجلس٬ از بازدید کمیته متبوعش از دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد خبر داد و گفت: بازدید بعدی این کمیته از دانشگاه بین‌المللی کیش خواهد بود.
چهارشنبه 24 دی 1393 ساعت 16:37
جزییات بازدید کمیته آموزش عالی مجلس از دانشگاه آزاد نجف‌آباد/بازدید از دانشگاه‌ بین‌المللی کیش در دستور کار رئیس کمیته آموزش عالی مجلس٬ از بازدید کمیته متبوعش از دانشگاه آزاد واحد نجف‌آباد خبر داد و گفت: بازدید بعدی این کمیته از دانشگاه بین‌المللی کیش خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/46908.jpg جزییات,بازدید,کمیته,آموزش,عالی,مجلس,از,دانشگاه,آزاد,نجف‌آباد/بازدید,از,دانشگاه‌,بین‌المللی,کیش,در,دستور,کار Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری دستور کار کمیته آموزش عالی مجلس از سفر این کمیته به نجف‌آباد اصفهان خبر داد و گفت: این کمیته در سفری به نجف آباد از دانشگاه آزاد این شهرستان بازدید کرد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی٬ ادامه داد: در این بازدید که با همراهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد انجام شد، نمایندگان از مجموعه کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها، مجموعه ورزشی پوریای ولی، دانشکده های فنی و مهندسی، مرکز تحقیقات مواد پیشرفته، سلف سرویس مرکزی و بخش های دیگر این دانشگاه بازدید کردند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با مثبت ارزیابی کردن وضعیت دانشگاه آزاد واحد نجف آباد اصفهان‌٬ گفت: این دانشگاه بهترین سرویس‌ها را به دانشجویان خود ارایه کرده و از هر نظر ایده‌ال برای تحصیل است.

هروی ادامه داد: بازدید از دانشگاه بین‌المللی کیش در دستور کار کمیته آموزش عالی مجلس قرار دارد.

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری برنامه کاری کمیته آموزش عالی مجلس٬ افزود: این کمیته تا پایان سال جاری از بسیاری دانشگاه‌های کشور به صورت سرزده بازدید خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000