آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افتخاری با تشریح جلسه فراکسیون دفاع مقدس خبر داد:

ثبت خاطرات ایثارگران همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون دفاع مقدس مجلس گفت: این فراکسیون قصد دارد در کنار استمرار جلسات و همایش ها طبق زمان بندی، اقدام به ثبت خاطرات ایثارگران کند که این فعالیت از دهه فجر آغاز خواهد شد.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 08:03
ثبت خاطرات ایثارگران همزمان با فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی رئیس فراکسیون دفاع مقدس مجلس گفت: این فراکسیون قصد دارد در کنار استمرار جلسات و همایش ها طبق زمان بندی، اقدام به ثبت خاطرات ایثارگران کند که این فعالیت از دهه فجر آغاز خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/79500.jpg ثبت,خاطرات,ایثارگران,همزمان,با,فرا,رسیدن,دهه,فجر,انقلاب,اسلامی Icana

لاله افتخاری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه روز دوشنبه (22 دی ماه) فراکسیون دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این جلسه با حضور برخی نمایندگان دستگاه های مشارکت کننده در همایش فراکسیون دفاع مقدس که پیش از این در مجلس برگزار شد، تشکیل یافت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در این جلسه معاون وزیر دفاع، نمایندگان برخی تشکل های مردم نهاد و اعضای فراکسیون دفاع مقدس حضور داشتند.

وی در ادامه با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان کرد: بر اساس تقویم قرار شد تا پایان مجلس نهم همایش های مشابهی با موضوعات کاملا کاربردی برگزار کنیم.

افتخاری ادامه داد: کارگروه های دائمی که در همایش نیز اعلام شد برای تقنین قوانین و بررسی و نظارت بر اجرای قوانین فعالیت خود را آغاز کرده اند که در زمینه اولویت های این کارگروه ها نیز بحث و تبادل نظر شد.

رئیس فراکسیون دفاع مقدس مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به استقبال خوب نمایندگان و مسئولان دولت و مجلس در خصوص تشکیل این فراکسیون خاطرنشان کرد: این فراکسیون قصد دارد در کنار استمرار جلسات و همایش ها طبق زمان بندی، اقدام به ثبت خاطرات ایثارگران کند که این فعالیت از دهه فجر آغاز خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000