اربعین حسینی
1393/10/26 10:28:30
سرویس اجتماعی
هروی خبر داد:

تفحص از عملکرد وزارت علوم در بحث بورسیه ها/ وزیر علوم بررسی وضعیت دانشجویان بورسیه را در اولویت قرار دهد

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس، با انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده بورسیه ها، گفت: در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از وزارت علوم در بحث بورسیه ها را مطرح خواهند کرد.
تفحص از عملکرد وزارت علوم در بحث بورسیه ها/ وزیر علوم بررسی وضعیت دانشجویان بورسیه را در اولویت قرار دهد رئیس کمیته آموزش عالی مجلس، با انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده بورسیه ها، گفت: در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از وزارت علوم در بحث بورسیه ها را مطرح خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/53345.jpg تفحص,از,عملکرد,وزارت,علوم,در,بحث,بورسیه,ها/,وزیر,علوم,بررسی,وضعیت,دانشجویان,بورسیه,را,در,اولویت,قرار,دهد Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده بورسیه ها، گفت: انتظار ما از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تسریع در رسیدگی به پرونده بورسیه ها و تعیین تکلیف دانشجویان است.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در صورتی که وزارت علوم سرعت عمل در رسیدگی به پرونده دانشجویان بورسیه به خرج ندهد به طور حتم نمایندگان با جمع آوری امضا طرح تحقیق و تفحص از بورسیه ها را مطرح خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری موظف به ایجاد شفافیت در تمامی امور علمی و آموزشی کشور است، تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت دانشجویان بورسیه محل مناقشه بسیاری بوده از این رو باید رسیدگی به پرونده این دانشجویان در اولویت وزارت علوم قرار بگیرد.

رئیس کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: امید است با تشکیل کمیته بررسی اعتراضات دانشجویان بورسیه در وزارت علوم به زودی شاهد تعیین تکلیف این دانشجویان باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet