هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیرموذن:

استراتژی توسعه کشاورزی اردبیل پربارتر و به روزتر تدوین می شود

سرویس اقتصادی
سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه یکی از محورهای توسعه اردبیل کشاورزی است برنامه کامل استراتژی توسعه کشاورزی استان پربارتر و به روزتر از سوی وزارت جهادکشاورزی تدوین می شود.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 15:25
استراتژی توسعه کشاورزی اردبیل پربارتر و به روزتر تدوین می شود سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه یکی از محورهای توسعه اردبیل کشاورزی است برنامه کامل استراتژی توسعه کشاورزی استان پربارتر و به روزتر از سوی وزارت جهادکشاورزی تدوین می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/73978.jpg استراتژی,توسعه,کشاورزی,اردبیل,پربارتر,و,به,روزتر,تدوین,می,شود Icana

کمال الدین پیرموذن در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با یادآوری نشست مجمع نمایندگان استان اردبیل،استاندار و رئیس سازمان جهادکشاورزی این استان با وزیر و معاونان  وزارت جهادکشاورزی گفت: در این نشست یک ساعته ونیمه در همه زمینه های عرصه کشاورزی از جمله توسعه کشاورزی، صنایع تبدیلی کشاورزی، منابع آب،سیستم های آبیاری نوین، نظام بره برداری مد نظر سازمان عشایری، سکنی گزینی نسبی عشایر، تقویت نظام بهره برداری عشایر، پرورش ماهی، آبخیزداری و شهرک های گلخانه ای بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم اردبیل،نیر،نمیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:با توجه به اینکه یکی از محورهای توسعه استان اردبیل کشاورزی است نشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان با وزیر جهادکشاورزی در خصوص مسایل کشاورزی استان و مشکلات پیش روی کشاورزان  جلسه پرباری بود که امیدوارم با به نتیجه رسیدن مصوبات جلسه بتوان باری از دوش کشاورزان را برداشت.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل با اشاره به اینکه کشاورزان به علت  سرمازدگی و خشکسالی خسارت ها و آسیب هایی دیده اند،گفت: در راستای حل مشکلات کشاورزان و توسعه کشاورزی استان اردبیل قرار شد برنامه کامل استراتژی توسعه کشاورزی استان اردیبل پربارتر و به روزتر از سوی وزارت جهادکشاورزی تدوین شود.

پیرموذن افزود: امیدواریم با همدلی و نزدیکی دو قوه و همکاری میان بخشی در عرصه کشاورزی که می تواند  بسیارکار ساز باشد شاهد موفقیت های بزرگتری باشیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در خصوص صنایع تبدیلی کشاورزی و سردخانه ها فوق العاده عقب هستیم، ادامه داد: امیدواریم با ایجاد صنایع تبدیلی کشاورزی و سردخانه ها علاوه بر اینکه بخشی از مشکلات پیش روی فعالان این حوزه حل شود زمینه ایجاد اشتغال برای نیروهای جویای شغل نیز فراهم آید.

پیرموذن با تاکید بر اینکه وزارت نیرو باید در زمینه تامین آب بخش کشاورزی یاریگر وهمراه وزارت جهادکشاورزی باشد،تصریح کرد: امیدواریم جلسه با وزیر جهادکشاورزی کابینه یازدهم به منظور حل مشکلات کشاورزان مفید و پیشنیاز توسعه شتاب دار کشاورزی استان باشد./

پایان پیام  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000