خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/26 09:27:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زاهدی:

وزارت علوم تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص دانشگاه ایرانیان است

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: موضوع دانشگاه ایرانیان در شورای انقلاب فرهنگی عنوان شده است و تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص این دانشگاه وزارت علوم است.
وزارت علوم تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص دانشگاه ایرانیان است رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: موضوع دانشگاه ایرانیان در شورای انقلاب فرهنگی عنوان شده است و تصمیم‌گیرنده نهایی در خصوص این دانشگاه وزارت علوم است. https://cdn.icana.ir/d/019/42721.jpg وزارت,علوم,تصمیم‌گیرنده,نهایی,در,خصوص,دانشگاه,ایرانیان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛محمد‌مهدی زاهدی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: موضوع دانشگاه ایرانیان مدتی پیش در شورای انقلاب فرهنگی مطرح گردید و مقرر شد وزارت علوم مرجع‌ نهایی تصمیم‌گیرنده در خصوص این دانشگاه باشد.

وی گفت: به زبان ساده‌تر اگر وزارت علوم این دانشگاه را به رسمیت بشناسد و مجوز لازم را به آن اعطاء‌ کند این دانشگاه می‌تواند اقدام به پذیرش دانشجو کند.

وی با بیان اینکه توصیه ما عمل در چارچوب قانون و ضوابط است، خاطر نشان کرد: اگر این دانشگاه بدون مجوز اقدام به پذیرش می‌کند بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کرده و پایبندی‌ به قانون را سر لوحه خود قرار دهد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet