هدر اصلی
1393/10/26 12:59:13
سرویس سیاسی
حقیقت پور با اشاره به ماجراجو خواندن ایران به دلیل حمایت از مقاومت توسط عربستان:

آل سعود منافع امت اسلام را فرش زیر پای صهیونیست ها کرده است

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه از شرایط به وجود آمده در کاهش قیمت نفت باید درجهت قطع وابستگی بودجه به این انرژی استفاده کرد، گفت: آل سعود بهتر است دست از ماجراجویی و دخالت در امور کشورهای منطقه بردارد.
آل سعود منافع امت اسلام را فرش زیر پای صهیونیست ها کرده است نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه از شرایط به وجود آمده در کاهش قیمت نفت باید درجهت قطع وابستگی بودجه به این انرژی استفاده کرد، گفت: آل سعود بهتر است دست از ماجراجویی و دخالت در امور کشورهای منطقه بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg آل,سعود,منافع,امت,اسلام,را,فرش,زیر,پای,صهیونیست,ها,کرده,است Icana

گروه سیاسی خبرگزاری خانه ملت; سمانه حسین زاده;منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درواکنش به مواضع یک روزنامه سعودی مبنی براینکه اظهارات رئیس جمهور ایران را در نام بردن ازعربستان و کویت به عنوان متضرران اصلی کاهش قیمت به موضع دیکتاتور سابق عراق به هنگام اشغال کویت تشبیه کرده است، گفت: خیانتی که در حال حاضر آل سعود به دنیای اسلام می کند با خیانت رژیم بعث و دیکتاور سابق عراق صدام حسین قابل مقایسه نیست، متاسفانه سعودی ها منافع جهان اسلام را زیر پای صهیونیست ها و آمریکایی ها قرار داده  اند که حکایت از شرایط اسف بار حاکمیت درعربستان دارد.

نماینده مردم اردبیل، نمین و نیر درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران به طور قطع شرایط کاهش قیمت نفت را تبدیل به یک فرصت برای قطع وابستگی بودجه به این انرژی می کند .

وی تصریح کرد: ازاین فرصت باید در اداره کشوربرپایه عملیاتی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی منهای نفت  استفاده کرد، ولی وای به روزی که آتش به چاه های نفت عربستان برسد و وای به روزی که مردم مسلمان منطقه خواهان احقاق حق خود  ازعربستانی ها باشند، زیرا آن روز است که این رژیم ازسوی ملت های منطقه به سخره گرفته می شود.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اینکه این روزنامه سعودی حمایت ایران از مقاومت در منطقه را «ماجراجویی» نامیده و تاکید کرده که بهتر است روحانی هزینه ماجراجویی‌های ایران در منطقه را کاهش بدهد، تصریح کرد: ماجرا جو خود آل سعود است که درحال حاضر تعدادی افراد جنایتکاررا به خاک سوریه، عراق و لبنان فرستاده که روزانه دست به کشتار انسان های بی گناه منطقه می زنند، بنابراین این سعودی ها هستند که باید دست از ماجراجویی و دخالت در امور کشورهای منطقه بردارند .

وی ادامه داد: قدر مسلم روزی صدای آزادی خواهان دنیا به گوش رژیم آل سعود در کاخ های ریاض خواهد رسید و صدای مردم آزاده دنیا سرای سالمندان سعودی ها خراب خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، یک روزنامه سعودی در انتقاد به مواضع رئیس جمهور ایران درخصوص معرفی عربستان و کویت به عنوان متضرران اصلی کاهش قیمت، اظهارات روحانی را به مواضع صدام حسین دیکتاتور سابق عراق زمان اشغال کویت تشبیه کرده و افزوده که صدام هنگام اشغال کویت عراق، امارات و کویت را به کاهش قیمت نفت تا 12 دلار متهم کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet