آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ثروتی خبر داد:

دولت به راحتی می‌تواند ۲۰ میلیون نفر را از دریافت یارانه نقدی حذف کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به اینکه دولت براساس قانون باید ثروتمندان را از دریافت یارانه نقدی حذف کند، حداقل می‌تواند ۲۰ تا ۳۰ میلیون پولدار را از یارانه نقدی حذف کند.
جمعه 26 دی 1393 ساعت 13:02
دولت به راحتی می‌تواند ۲۰ میلیون نفر را از دریافت یارانه نقدی حذف کند عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با توجه به اینکه دولت براساس قانون باید ثروتمندان را از دریافت یارانه نقدی حذف کند، حداقل می‌تواند ۲۰ تا ۳۰ میلیون پولدار را از یارانه نقدی حذف کند. http://cdn.icana.ir/d/019/42830.jpg دولت,به,راحتی,می‌تواند,۲۰,میلیون,نفر,را,از,دریافت,یارانه,نقدی,حذف,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛موسی‌الرضا ثروتی، در مورد اینکه آیا دولت طبق قانون نباید پولداران را از دریافت یارانه نقدی حذف کند، گفت: مجلس مصوب کرده است که پولداران از یارانه حذف شوند، اما دولت اجرا نمی‌کند، اگر دولت بخواهد اجرا کند، باید 20 تا 30 میلیون نفر از جمعیت پولدار را از دریافت یارانه نقدی حذف کند.

وی افزود: ظاهراً دولت دنبال رأی مردم است و اگر عده‌ای را از یارانه نقدی حذف کند، رأی نمی‌آورد، لذا آن را اجرا نمی‌کند.

نماینده بجنورد در مجلس افزود: با وزیر اقتصاد و کارشناسان دولت صحبت کرده‌ایم و آنها علاقه‌مند هستند افراد پولدار از یارانه نقدی حذف شوند، یعنی دولت علاقه‌مند است، ولی در عمل اجرا نمی‌کند.

ثروتی با بیان سخن رئیس جمهور که گفته بود، به حساب مردم سرک نمی‌کشیم، گفت: لازم نیست به حساب مردم سرک بکشید، بلکه باید نرم‌افزاری تهیه کنید که مثلاً کسی که خودروی گران‌قیمت بالای 200 میلیون تومانی و یا منزل بالای یک میلیارد تومانیی یا حقوق از حدی بالاتر دارد، حذف شود، این ها چه نیازی به یارانه 45 هزار و 500 تومانی دارند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در پایگاه‌های اطلاعاتی دولت معلوم است که چه کسانی زمین، ملک، خانه خالی، ماشین گران‌قیمت و حقوق بالا دارند و باید آنها حذف شوند.

وی افزود: طبق قانون پرداخت یارانه نقدی حداکثر 5 سال است که این زمان هم در 28 آذر 94 تمام می‌شود، اگر دولت نتواند پولداران را حذف کند، آن موقع چه می‌کند./

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار