هدر اصلی
1393/10/26 13:14:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید ۶ ماهه تفحص از سازمان جنگل‌ها موافقت کرد

عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع از موافقت هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید ۶ ماهه این تفحص خبر داد.
هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید ۶ ماهه تفحص از سازمان جنگل‌ها موافقت کرد عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع از موافقت هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید ۶ ماهه این تفحص خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/65997.jpg هیئت‌رئیسه,مجلس,با,تمدید,۶,ماهه,تفحص,از,سازمان,جنگل‌ها,موافقت,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛ایرج ندیمی عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع  با اشاره به برنامه‌های این هیئت برای نهایی کردن گزارش تفحص مجلس از سازمان جنگل‌ها و مراتع، گفت: چندی پیش اعضای این هیئت نامه‌ای به هیئت‌رئیسه مجالس نوشتند و درخواست کردند که تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع برای 6 ماه دیگر تمدید شود.

وی با اعلام این خبر که هیئت‌رئیسه مجلس با تمدید مهلت بررسی تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع به مدت 6 ماه موافقت کرده است، افزود: در چند روز گذشته جلسه تفحص از سازمان جنگل‌ها با حضور اعضای کمیته و نیز کارشناسان این حوزه برگزار شد و اعضای این هیئت هم گزارشی از بررسی‌های‌شان ارائه کردند.

عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع خاطر نشان کرد: مهم‌ترین محورهای تحقیق و تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع شامل زمین‌خواری و تعرض به جنگل‌ها و نیز استفاده غیرقانونی از منابع طبیعی است که اعضای این هیئت آن را بررسی و طی 6 ماه آینده نهایی می‌شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet