هفته دفاع مقدس
1393/10/26 14:50:29
سرویس فرهنگی
ندیمی ضمن قدردانی از دولت به دلیل همت در واگذاری سرخآبی ها مطرح کرد:

لزوم تسلط مدیریت حرفه ای بر سرخآبی ها تحت نظر وزارت ورزش/ انتقاد از سهم کوچک بخش خصوصی

عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: برند پرسپولیس و استقلال به تنهایی ارزشمند بوده و می تواند استفاده اقتصادی از آن کرد لذا قیمت گذاری نیز باید بر همین مبنا صورت می گرفت.
لزوم تسلط مدیریت حرفه ای بر سرخآبی ها تحت نظر وزارت ورزش/ انتقاد از سهم کوچک بخش خصوصی عضو فراکسیون ورزش مجلس گفت: برند پرسپولیس و استقلال به تنهایی ارزشمند بوده و می تواند استفاده اقتصادی از آن کرد لذا قیمت گذاری نیز باید بر همین مبنا صورت می گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/65996.jpg لزوم,تسلط,مدیریت,حرفه,ای,بر,سرخآبی,ها,تحت,نظر,وزارت,ورزش/,انتقاد,از,سهم,کوچک,بخش,خصوصی Icana

ابوذر ندیمی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تشکر از سازمان خصوصی سازی و دولت در قبول اصل واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: اینکه از سوی دولت همت شده و امر واگذاری در حال انجام پذیری است جای تشکر دارد چرا که تا کنون به نام امنیت و مسائل دیگر از این امر سر باز زده می شد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در امر واگذاری جای بحث وجود دارد، گفت: این مباحث در زمینه قیمت گذاری، روش واگذاری و مدیریت پس از واگذاری مطرح است.

وی در ادامه با بیان اهمیت قیمت واگذاری این دو باشگاه عنوان کرد: تا کنون مکررا با وزیر ورزش و رئیس سازمان خصوصی سازی پیرامون قیمت گذاری و اینکه خود برند پرسپولیس و استقلال ارزشمند است صحبت کرده ایم.

ندیمی در ادامه تصریح کرد: ارزش برند این دو باشگاه به علت عقبه هواداران آن است لذا از آنجایی که می خواهند از نام برند استفاده اقتصادی کنند، قیمت گذاری آن مهم است و باید قیمت بالایی باشد.

وی در ادامه با انتقاد از نحوه واگذاری این دو باشگاه یادآور شد: همچنین اینکه 49 درصد باشگاه به پیشکسوتان و 51 درصد آن به خریداران و بخش خصوصی واگذار شود درست نیست اما با این حال نباید اصل واگذاری خدشه دار شده و روند آن متوقف شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در حال حاضر واگذاری سرخآبی ها، تلف نکردن فرصت در این امر و در نهایت بودجه خور نبودن این دو باشگاه از دولت مورد اهمیت است، خاطرنشان کرد: در جهت مدیریت بعد از واگذاری نیز تعریف هایی در وزارت ورزش شده است به این ترتیب که بخش تجاری و اقتصادی به مالک داده شود اما مدیریت حرفه ای و ورزشی از طرف وزارت ورزش کنترل شده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet