اربعین حسینی
1393/10/26 14:12:22
سرویس اقتصادی
نوروزی با اشاره به واگذاری ریاست گروه 77 سازمان فائو به ایران:

غفلت مدیران عامل عقب افتادگی بخش کشاورزی/ از فرصت ریاست بر گروه 77 سازمان فائو استفاده کنیم

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه باید از فرصت واگذاری ریاست گروه ۷۷ سازمان فائو به ایران بهره برد، گفت: غفلت مدیران و نداشتن برنامه های منسجم باعث شده که از تحقق استقلال اقتصاد کشاورزی فاصله بگیریم.
غفلت مدیران عامل عقب افتادگی بخش کشاورزی/ از فرصت ریاست بر گروه 77 سازمان فائو استفاده کنیم عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر اینکه باید از فرصت واگذاری ریاست گروه 77 سازمان فائو به ایران بهره برد، گفت: غفلت مدیران و نداشتن برنامه های منسجم باعث شده که از تحقق استقلال اقتصاد کشاورزی فاصله بگیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/84443.jpg غفلت,مدیران,عامل,عقب,افتادگی,بخش,کشاورزی/,از,فرصت,ریاست,بر,گروه,77,سازمان,فائو,استفاده,کنیم Icana

رحمت الله نوروزی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در ارتباط با واگذاری ریاست گروه 77 سازمان فائو به ایران، گفت: کشور ایران از دیرباز در بحث تمدن کشاورزی زبانزد خاص عام بوده و ریاست ایران بر گروه 77 سازمان فائو می تواند زمینه تحول گرایی و پویایی در کل کشاورزی باشد.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی سال های گذشته، شعار ها در راستای کاهش اتکای به نفت بوده و مقام معظم رهبری نیز بارها به استقلال اقتصاد کشاورزی تاکید کرده اند، اما غفلت مدیران و نداشتن برنامه های منسجم باعث شده که از این اصل فاصله بگیریم.

وی اتکای به نفت را یک خطای استراتژیک عنوان کرد و افزود: واگذاری ریاست گروه 77 سازمان فائو به ایران، فرصت مناسبی برای تحول بوده و باید از طریق آن، به تکمیل زیر ساختها اقدام کرد، چرا که بسیاری از کشورهای توسعه یافته، کشاورزی را محور توسعه قرار دادند و ما نیز باید به بخش کشاورزی توجه بیشتری داشته باشیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بیان کرد: هزینه های بالای کشاورزی منتهی به کاهش استقبال حضور در این بخش بوده و باید از فرصت پیش آمده استفاده کرد و کشاورزی را رونق بخشید.

عضو کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس تصریح کرد: اکنون کشور ما با مشکلات بسیاری در بخش کشاورزی مواجه است و این فرصت ریاست، می تواند تحولات مثبتی را در بخش کشاورزی ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet