هدر اصلی
1393/10/27 10:46:54
سرویس اجتماعی
افتخاری مطرح کرد:

کاهش مدت سربازی؛ زمینه‌ساز استفاده از ظرفیت‌ نخبگان/ شرایط با نظر رهبر معظم انقلاب تسهیل می‌شود

رئیس فراکسیون نخبگان مجلس٬ با بیان اینکه تسهیل شرایط خدمت سربازی نخبگان باید با نظر رهبر معظم انقلاب صورت بگیرد٬ گفت: به طور حتم تسهیل این شرایط برای نخبگان، امکان استفاده از ظرفیت و اختراعات آن‌ها را در راستای رشد کشور فراهم خواهد کرد.
کاهش مدت سربازی؛ زمینه‌ساز استفاده از ظرفیت‌ نخبگان/ شرایط با نظر رهبر معظم انقلاب تسهیل می‌شود رئیس فراکسیون نخبگان مجلس٬ با بیان اینکه تسهیل شرایط خدمت سربازی نخبگان باید با نظر رهبر معظم انقلاب صورت بگیرد٬ گفت: به طور حتم تسهیل این شرایط برای نخبگان، امکان استفاده از ظرفیت و اختراعات آن‌ها را در راستای رشد کشور فراهم خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/79500.jpg کاهش,مدت,سربازی؛,زمینه‌ساز,استفاده,از,ظرفیت‌,نخبگان/,شرایط,با,نظر,رهبر,معظم,انقلاب,تسهیل,می‌شود Icana

لاله افتخاری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری در نظر گرفتن شرایطی از سوی مسئولان برای تسهیل خدمت سربازی نخبگان و در برخی مواقع معافیت آن‌ها٬ گفت: در خصوص خدمت سربازی گردش کار باید خدمت مقام معظم رهبری رسیده و ایشان در این خصوص اظهارنظر کنند اما در نظر گرفتن تسیهلاتی برای سربازی نخبگان به طور حتم به نفع جامعه است.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه ارایه پروژه‌های کارآمد از سوی نخبگان در راستای کمک به ارتقا زندگی مردم و شرایط کشور به طور حتم ضرورت حضور بیشتر آنها را در عرصه علمی می‌‌طلبد، افزود: باید با در نظر گرفتن شرایطی اعم از کاهش مدت سربازی برای نخبگان از ظرفیت‌های آن‌ها استفاده کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ بحث خدمت سربازی نخبگان و پیشنهادات حول محور آن در فراکسیون نخبگان مجلس بررسی می شود٬ تصریح کرد: اگر لازم باشد به طور حتم مسئولان، آیین‌نامه‌های خدمت سربازی را برای نخبگان اصلاح خواهند کرد.

وی ادامه داد: در صورتی که رهبر معظم انقلاب نیز با تسهیل شرایط خدمت سربازی نخبگان و مخترعان موافق باشند به زودی شاهد تسهیل آن در راستای استفاده از اختراعات و ابداعات آنها خواهیم بود.

رئیس فراکسیون نخبگان مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان بر کسی پوشیده نیست و به طور حتم در این راستا و کمک به‌ آن‌ها در خصوص خدمت سربازی باید تدابیر مناسبی اندیشیده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet