آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تاکید سخنگوی کمیسیون انرژی بر توسعه صادرات غیر نفتی

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس استفاده از ظرفیت صنایع و معادن و جلوگیری از فرارهای مالیاتی را از راهکارهایی دانست که می‌تواند کاهش قیمت نفت را جبران کند و بر ضرورت توسعه صادرات غیرنفتی تاکید کرد.
شنبه 27 دی 1393 ساعت 14:22
تاکید سخنگوی کمیسیون انرژی بر توسعه صادرات غیر نفتی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس استفاده از ظرفیت صنایع و معادن و جلوگیری از فرارهای مالیاتی را از راهکارهایی دانست که می‌تواند کاهش قیمت نفت را جبران کند و بر ضرورت توسعه صادرات غیرنفتی تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42837.jpg تاکید,سخنگوی,کمیسیون,انرژی,بر,توسعه,صادرات,غیر,نفتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛حسین امیری خامکانی  توسعه صادرات غیر نفتی را از راهکارهای جبران کاهش قیمت نفت در بودجه عنوان کرد و گفت: با توجه به این که قیمت نفت کاهش داشته است راهکارهایی در نظر گرفته شده که امیدواریم در کمیسیون تلفیق بودجه نیز بتوانیم کاری انجام دهیم تا صنعت نفت لطمه نخورد.

وی با تاکید بر روانسازی فضای صادراتی کشور گفت: یکی از خواسته‌ها این است که صادرات توسعه یافته و از آن حمایت شود.

رئیس فراکسیون توسعه صادرات غیر نفتی مجلس خاطر نشان کرد: امیدواریم دولت زمینه‌ای را فراهم کند که صادر کنندگان بتوانند به نمایشگاه‌های بین‌المللی رفته و با کشورهای هدف رفت و آمد داشته باشند و ما بتوانیم در این خصوص صادراتمان را ارتقاء دهیم.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به این که استفاده از ظرفیت صنایع و معادن کشور بهعنوان یکی از راهکارها در جایگزینی نفت گفت: در کشور معادن بسیار غنی وجود دارد لذا ضروری است که استفاده از این ضرورت‌ها در اولویت قرار گیرد در حالی که درآمدهایی که می‌توانسته در گذشته از این طریق به دست آید مورد غفلت واقع شده است.

امیری خامکانی جلوگیری از فرارهای مالیاتی را از دیگر راهکارها برای جبران کاهش قیمت نفت و تاثیر آن در بودجه عنوان کرد و افزود: قطعا جلوگیری از فرارهای مالیاتی و ساماندهی نظام مالیاتی کشور از راهکارهایی است که می‌تواند در بودجه برای جبران کاهش قیمت نفت تاثیرگذار باشد.
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000