هدر اصلی
1393/10/27 15:37:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بت‌کلیا:

اهانت‌کنندگان به پیامبر اسلام هیچ دینی ندارند

نماینده مسیحی آشوری ایران در مجلس ضمن محکومیت توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) توسط نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» گفت: اهانت‌کنندگان به پیامبر اسلام هیچ دینی ندارند.
اهانت‌کنندگان به پیامبر اسلام هیچ دینی ندارند نماینده مسیحی آشوری ایران در مجلس ضمن محکومیت توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) توسط نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» گفت: اهانت‌کنندگان به پیامبر اسلام هیچ دینی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg اهانت‌کنندگان,به,پیامبر,اسلام,هیچ,دینی,ندارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛یوناتن بت‌کلیا نماینده مسیحیان آشوری ایران در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)، گفت: کسانی که دست به چنین اقدامی می‌زنند و علی‌الظاهر خود را مسیحی می‌دانند هیچ دینی ندارند و تنها انگیزه‌های مادی است که ضامن بقای آنهاست و حقوق بشر و کرامت انسانی و همه این مسائل را در خدمت اهداف و انگیزه‌های مادی خود می‌گیرند.
وی افزود: بنده به عنوان یک فرد مسیحی انزجار خود را از اقدام توهین‌آمیز نشریه (شارلی ابدو) اعلام می‌کنم و این اقدام را مخالف هرگونه رفتار انسانی دانسته و آن را محکوم می‌کنم.

این نماینده اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: چگونه است مدعیان حقوق بشر در قبال قتل و کشتار انسان‌ها در بسیاری از کشورها و از جمله سر بریدن یک کشیش مسیحی در سوریه سکوت اختیار می‌کنند اما در ارتباط با کشته شدن 12 نفر در فرانسه این گونه فریاد دفاع از حقوق بشر سر می‌دهند.

بت‌کلیا همچنین خاطرنشان کرد: کشتار تعدادی از کارکنان نشریه شارلی ابدو توسط همان داعشی صورت گرفت که فرانسه و تعداد دیگری از کشورهای غربی عامل ایجاد ‌آن بودند و حال حمایت آنها از گروه‌های تروریستی دامن آنها را گرفته و همانطور که شاهد هستیم از این پس نیز این گونه کشتارها و گروگان‌گیری‌ها توسط گروه‌های تکفیری در کشورهای غربی ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: مسیحیان ایران هزار و 400 سال در کنار مسلمانان با خوبی و صفا و صمیمیت زندگی کردند و اینکه احساسات یک میلیارد و 800 میلیون نفر از ساکنان کره زمین توسط یک نشریه نادیده گرفته شده و به یک انسان عالی مقام توهین شود سنخیتی با اصول انسانی مشترک در همه ادیان الهی ندارد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet