هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کشتی آرای:

التهابی در بازار طلا و سکه وجود ندارد/ثبات نسبی در قیمت طلا تا اواسط هفته

سرویس اقتصادی
رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه افزایش قیمت طلا و سکه در داخل کشور ناشی از رشد قیمت جهانی این فلز گرانبها بوده، گفت: به دلیل اینکه نرخ ارز از ثبات نسبی برخوردار بوده بنابراین پیش بینی می شود التهابی در بازار طلا و سکه به وجود نیاید.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 09:44
التهابی در بازار طلا و سکه وجود ندارد/ثبات نسبی در قیمت طلا تا اواسط هفته رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه افزایش قیمت طلا و سکه در داخل کشور ناشی از رشد قیمت جهانی این فلز گرانبها بوده، گفت: به دلیل اینکه نرخ ارز از ثبات نسبی برخوردار بوده بنابراین پیش بینی می شود التهابی در بازار طلا و سکه به وجود نیاید. http://cdn.icana.ir/d/019/46867.jpg التهابی,در,بازار,طلا,و,سکه,وجود,ندارد/ثبات,نسبی,در,قیمت,طلا,تا,اواسط,هفته Icana

محمد کشتی آرای در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل افزایش قیمت طلا و سکهه در بازارهای داخلی گفت:افزایش قیمت طلا و سکه در داخل کشور متاثر از رشد قیمت جهانی طلا است.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر ادامه داد: کاهش نرخ بهره بانک مرکزی سویس و همچنین منفی شدن نرخ بیکاری در کشور آمریکا که تضعیف نسبی قیمت دلار را در پی داشته است از عوامل مهم و تاثیر گذار در رشد قیمت جهانی طلا بوده است.

کشتی آرای تصریح کرد: قیمت هر انس طلا به محدود 1280 دلار رسیده و این رشد بیش از 50 دلاری در هر انس به افزایش قیمت طلا و سکه در کشور منتهی شده است.

وی با بیان اینکه در قیمت کنونی سکه طلا، حبابی وجود ندارد گفت: در حال حاضر در بازار طلا و سکه التهاب و نگرانی خاصی احساس نمی شود و رشد قیمت طلا در مقطع فعلی متاثر از نرخ جهانی این فلز است البته معمولا بطور طبییعی در زمان افزایش قیمت جهانی طلا مردم بیشتر اقدام به خرید می کنند.

این کارشناس بازار طلا و سکه افزود: به دلیل تعطیل بودن بازارهای جهانی تا دوشنبه هفته جاری قیمت طلا و سکه در همین محدود قیمتی در نوسان خواهد بود.

کشتی آرای یادآور شد: باید توجه داشت در حال حاضر نرخ ارز در بازار داخلی علی رغم بالا رفتن قیمت طلا، تغییر خاصی نکرده بنابراین مردم نگران نباشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار