خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/10/27 16:02:33
سرویس سیاسی
بروجردی در‌ جمع ‌مدیران ارشد وزارت دفاع:

حداقل هزار فرانسوی عضو داعش هستند/مکر غربی ها به خود آنان بر می گردد

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ‌حداقل یک هزار نفر فرانسوی به داعش پیوستند، ادامه داد:‌ سیاست غربی‌ها ‌در جهان اسلام‌ مسلمان‌کشی است ‌تا ‌در زیر سایه این حرکت شیطانی، اسرائیل آرام باشد ‌و حتما این مکر به خود آنان برمی‌گردد.
حداقل هزار فرانسوی عضو داعش هستند/مکر غربی ها به خود آنان بر می گردد رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ‌حداقل یک هزار نفر فرانسوی به داعش پیوستند، ادامه داد:‌ سیاست غربی‌ها ‌در جهان اسلام‌ مسلمان‌کشی است ‌تا ‌در زیر سایه این حرکت شیطانی، اسرائیل آرام باشد ‌و حتما این مکر به خود آنان برمی‌گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/70379.jpg حداقل,هزار,فرانسوی,عضو,داعش,هستند/مکر,غربی,ها,به,خود,آنان,بر,می,گردد Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع معاونین و مدیران ارشد وزارت دفاع گفت: ‌با وجود تحریم‌های کمرشکن دشمنان، جمهوری اسلامی ایران به ‌بالاترین پیشرفت در ‌عرصه‌ دفاعی دست یافته است.

علاالدین بروجردی  با بیان اینکه در رأس نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران‌ یک مرجع تقلید قرار دارد که همین موضوع ‌برکات فراوانی برای نیروهای مسلح دارد، اظهار داشت: امروز ایران مقتدر‌ترین کشور در منطقه است و آنچه را تصمیم می‌گیرد در جهت اقتدار نظام و اسلام انجام می‌دهد‌.

وی با بیان اینکه در کابینه رژیم صهیونیستی بارها درباره حمله به ایران بحث شده ولی فرماندهان ارشد اسرائیل مخالفت کرده و اعلام کردند که از عواقب آن نگرانند، اظهار داشت:‌ اقتدار جمهوری اسلامی ایران امروز به جایی رسیده که جرأت حمله را از دشمنان گرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه وزارت دفاع جمهوری ایران ‌وزارت جنگ نیست و یک وزارتخانه با راهبرد دفاعی است، تصریک کرد:‌ در دوران جنگ تحمیلی دشمنان از ارائه کوچک‌ترین تجهیزات نظامی به ایران خودداری می‌کردند ولی با اتکا به خداوند‌ ‌امروز ‌به بالاترین اقتدار‌ دفاعی رسیده‌ایم ‌و به یکی از قدرت‌های برتر موشکی جهان تبدیل شده‌ایم.

‌وی با بیان اینکه امروز موشک‌های ایران ‌نقطه‌زن شده ‌که کمتر کشوری این پیشرفت را دارد، خاطرنشان کرد: در میان 57 کشور اسلامی فقط پاکستان بمب اتم دارد با این وجود آمریکا به بهانه جنگ با تروریسم با هواپیماهای بدون سرنشین تحقیرشان می‌کند،‌ اما همان پهپاد به قصد تجاوز به ایران می‌آید ‌که با توانمندی متخصصان پدافند کشورمان این پهپاد سالم گرفته می‌شود.‌

بروجردی با بیان اینکه با وجود تحریم‌های کمرشکن دشمنان، جمهوری اسلامی ایران به ‌بالاترین پیشرفت در برخی عرصه‌ها از جمله دفاعی دست یافته است، تاکید کرد: ‌در حال حاضر انسجام بسیار خوبی در کشور وجود دارد ولی جنگ اقتصادی بی‌رحمانه ادامه دارد و عرصه جدی جنگ است‌. ‌

وی در ادامه با بررسی اوضاع منطقه خاورمیانه اظهار داشت: ‌مردم مسلمان افغانستان در دوران جهاد علیه نظام کمونیستی 1.5 میلیون شهید دادند ولی متاسفانه به دلیل نداشتن رهبری مقتدر نتوانستند حکومت اسلامی را محقق کنند.

‌بروجردی با بیان اینکه در ماجرای سوریه ‌دو عضو دائم شورای امنیت‌ در کنار ایران قرار گرفته و از بشار اسد حمایت کردند، گفت: ‌این پدیده بسیار جدیدی بود که حتی چینی‌های بسیار محافظه‌کار نیز دو بار از حق وتو استفاده کرده و در کنار ایران ماندند‌.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با بیان اینکه امکان نداشت هیچ ارتشی در مقابل ‌حجم گسترده حمله به سوریه مقاومت کند، افزود: ‌در جنگ سوریه‌ 80 کشور ‌شرکت داشتند و آمریکا با توجه به جنگ‌های گذشته ‌جنگ نیابتی به راه انداخت چون دیگر افکار عمومی آمریکا را ‌قبول نمی‌کرد‌.

وی با بیان اینکه ‌حداقل یک هزار نفر فرانسوی به داعش پیوستند، ادامه داد:‌ سیاست غربی‌ها ‌در جهان اسلام‌ مسلمان‌کشی است ‌تا ‌در زیر سایه این حرکت شیطانی، اسرائیل آرام باشد ‌و حتما این مکر به خود آنان برمی‌گردد.

بروجردی با بیان اینکه ‌سردار سرلشکر سلیمانی ‌اقتدار ایران و اسلام را حفظ کرده است، تاکید کرد: بعد از فتوای آیت‌الله سیستانی عراق در حال ساماندهی بوده و ‌داعش مرتب در حال شکست خوردن است و احتمال اینکه بعد از عراق کار سوریه سخت‌تر بشود وجود دارد چون عقبه داعش در سوریه است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تمام تلاش‌ عربستان جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است، خاطرنشان کرد: ‌آخرین حربه آنان جنگ نفت است که خودشان ضرر می‌کنند ولی می‌گویند اشکال ندارد ‌بگذارید کشتی ایران به گل بنشیند.‌/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet