شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسروی‌سهل‌آبادی:

جبهه استکبار نمی تواند در برابر بیداری اسلامی ایستادگی کند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: یکی از توطئه های نظام سلطه در دنیا اسلام هراسی مبتنی بر مقابله با رشد و توسعه این تفکر در دنیاست.
شنبه 27 دی 1393 ساعت 16:28
جبهه استکبار نمی تواند در برابر بیداری اسلامی ایستادگی کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ گفت: یکی از توطئه های نظام سلطه در دنیا اسلام هراسی مبتنی بر مقابله با رشد و توسعه این تفکر در دنیاست. http://cdn.icana.ir/d/019/84741.jpg جبهه,استکبار,نمی,تواند,در,برابر,بیداری,اسلامی,ایستادگی,کند Icana

ابوالقاسم خسروی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬ با بیان اینکه اسلام هراسی بخشی از توطئه های نظام سلطه است٬ گفت: تفکری به نام اسلام و قرآن و ارزشهای متعالی مکتب انسان ساز در دنیا در حال رشد است و تمدن و بیداری بزرگ اسلامی نیز روز به روز توسعه می یابد.

نماینده مردم تربت حیدریه٬ مه‌ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: افکار مادی حاکم بر غرب از این تفکر و اندیشه احساس خطر کرده و به هر طریق ممکن به دنبال ضربه زدن به اسلام ناب محمدی(ص) است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: امروز بحران مواد مخدر، محیط زیست و سلاح های کشتارجمعی ریشه در تفکر مادی نظام سلطه دارد و  قصد دارد تا تفکری مغایر را که در حال رشد و توسعه است  از بین ببرد.

خسروی گفت: داعش و سایر گروههای تکفیری زاییده تفکر غرب و نظام سلطه بوده و مسلمانان با وحدت و همدلی این فتنه را در منطقه خاموش خواهند کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ گفت:‌ به فضل الهی جبهه استکبار نمی تواند در مقابل این بیداری اسلامی ایستادگی کند و هر روز بر قدرت اسلام نیز افزوده می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000