هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بیجار با اشاره به کاهش قیمت نفت:

رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است

سرویس اقتصادی
محمد بیاتیان با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی، اعلام کرد: این کاهش قیمت به ضرر ماست و رسالت کنونی ما حضور و نقش پر رنگ علیه جنگ نرم دشمن است.
شنبه 27 دی 1393 ساعت 18:10
رسالت امروز ما حضور پررنگ علیه جنگ نرم دشمن است محمد بیاتیان با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی، اعلام کرد: این کاهش قیمت به ضرر ماست و رسالت کنونی ما حضور و نقش پر رنگ علیه جنگ نرم دشمن است. http://cdn.icana.ir/d/019/51825.jpg رسالت,امروز,ما,حضور,پررنگ,علیه,جنگ,نرم,دشمن,است Icana

به گزارش خانه ملت ، نماینده مردم بیجار امروز در دومین جلسه هماهنگی رابطین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان گفت: مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی برای حل مشکلات ایثارگران و رسیدگی به امورات آنان دارد.

محمد بیاتیان اظهار کرد‌: هرگاه در مجلس مطالبه ای راجب به ایثارگران پیش بیاید، همه نمایندگان مجلس با قاطعیت به آن رای می دهند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی اهتمام جدی برای حل مشکلات ایثارگران و رسیدگی به امورات آنان دارد.

نماینده مردم بیجار عنوان کرد: در حال حاضر کشور در شرایط خاصی قرار دارد و مردم باید این مقطع زمانی حساس را درک کنند.

وی با اشاره به کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی، اعلام کرد: این کاهش قیمت به ضرر ماست و رسالت کنونی ما حضور و نقش پر رنگ علیه جنگ نرم دشمان است.

بیاتیان در ادامه تصریح کرد: امروز همه فرزندان شهدا معرف شخصیت پدر خود هستند و باید نسبت به این مسئله توجه جدی داشته باشند.

وی در پایان یادآور شد: ما امروز باید بزرگترین مدافع امام، رهبری و برنامه های نظام و دولت باشیم زیرا فکر و زبان این کار در ایرانیان وجود دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000