هفته دفاع مقدس
1393/10/28 10:10:37
سرویس اقتصادی
نعمتی:ضرورت برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی/ پیشگیری مهمتر از کشف فساد است

مفسدان اقتصادی بیت المال را بیت الحال می‌کنند

سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه پیشگیری مهمتر از برخورد است، گفت: قوه قضائیه باید با اقتدار با فساد برخورد کند و هر فرد، گروه یا جناحی که از بیت المال سواستفاده کرده و آن را بیت الحال کرده اند، محاکمه و به اشد مجازات محکوم شود.
مفسدان اقتصادی بیت المال را بیت الحال می‌کنند سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه پیشگیری مهمتر از برخورد است، گفت: قوه قضائیه باید با اقتدار با فساد برخورد کند و هر فرد، گروه یا جناحی که از بیت المال سواستفاده کرده و آن را بیت الحال کرده اند، محاکمه و به اشد مجازات محکوم شود. https://cdn.icana.ir/d/019/75572.jpg مفسدان,اقتصادی,بیت,المال,را,بیت,الحال,می‌کنند Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به آمار منتشر شده مبنی بر افزایش آمار پرونده های اختلاس و زمین خواری طی 10 ماه نخست سال جاری، گفت: دستگاه های نظارتی وظیفه نظارت بر پرونده های فساد را دارند و تلاش آنها نیز باید در راستای پیشگیری قبل از وقوع باشد.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات، قوه قضائیه و نیروی انتظامی وظیفه دارند که مسایل مالی را بررسی و از وقوع فسادهای مالی جلوگیری کنند، چراکه وقوع فساد، علاوه بر بدبین کردن اذهان عمومی، تا حدی جلودار رشد و توسعه اقتصادی است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت جلوگیری از فسادهای مالی، تصریح کرد: قوه قضائیه باید با اقتدار با فساد برخورد کند و هر فرد، گروه یا جناحی که از بیت المال سواستفاده کرد، محاکمه و به اشد مجازات محکوم شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در رابطه با افزایش رقم فسادهای مالی نیز بیان کرد: به هر حال امیدوارم که ریشه فساد برای همیشه خشکانده شود، چرا که با تحقق این موضوع، شاهد رشد و شکوفایی در کشور خواهیم بود.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس با تاکید بر ضرورت برخورد قاطع با مفسدان، بیان کرد: البته نکته حائز اهمیت اینکه تلاشها باید به جای برخورد، در راستای پیشگیری باشد و این موضوع همواره تاثیرگذار تر از برخورد است.

گفتنی است چندی پیش محمدرضا مقیمی رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی با ارائه آمارهایی از وضعیت جرایم اقتصادی در ۱۰ماهه امسال، از افزایش ۴۰ درصدی کشف زمین خواری، ۲۷ درصدی کشف اختلاس و ۲۰درصدی کشف تبانی و مبادلات دولتی خبر داد/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet