شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ندیمی:

کمیسیون تلفیق سبک و سیاق حذف دهک‌های پردرآمد را بررسی می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 معتقد است دولت باید هرچه سریعتر درباره موضوع حذف دهک‌های پردرآمد تصمیم‌گیری کند.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 10:09
کمیسیون تلفیق سبک و سیاق حذف دهک‌های پردرآمد را بررسی می‌کند عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 معتقد است دولت باید هرچه سریعتر درباره موضوع حذف دهک‌های پردرآمد تصمیم‌گیری کند. http://cdn.icana.ir/d/019/65997.jpg کمیسیون,تلفیق,سبک,و,سیاق,حذف,دهک‌های,پردرآمد,را,بررسی,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازباشگاه خبرنگاران؛ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل درمجلس با اشاره به بررسی حذف دهک‌های پردرآمد در راستای بررسی بودجه سال 94 در کمیسیون تلفیق گفت:  کسری دولت در تأمین مالی دهک‌های یارانه بگیر امری مشهود است.
 
وی افزود: دولت نمی‌تواند بیش از 45 هزار میلیارد تومان منابع دهک‌های یارانه بگیر را در بودجه سال 94 و با روند فعلی قیمت نفت و حامل‌های انرژی تضمین کند. 

ندیمی ادامه داد: با وجود این روند امکان جابجایی و برداشت از صندوق توسعه ملی هم با توجه به مشکلات روزمره با دشواری روبروست که نیاز است دولت در رابطه با موضوع حذف دهک‌های پردرآمد به سرعت تصمیم‌گیری کند. 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به 4 پیشنهاد کمیسیون متبوع خود در رابطه با حذف دهک‌های پردرآمد تصریح کرد: پیشنهادات غالبا معطوف به روش استفاده یارانه در حامل‌های انرژی و سقف درآمدی آن از 3 تا 5 میلیون یارانه بگیر است.
 
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 متذکر شد: معتقدم باید به سرعت درباره حذف دهک‌های پردرآمد اتفاقی رخ دهد چرا که با روند کنونی عملا نه دهک‌های پایین از دریافت یارانه راضی خواهند بود و نه این موضوع در قالب موضوع هدفمندی یارانه‌ها امری مطلوب است. 
 
ندیمی در ادامه بیان داشت: درحال حاضر گفتگوهایی را درباره سبک و سیاق حذف دهک‌های پردرآمد آغاز کرده‌ایم که امیدواریم به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم. 
وی در ادامه تأکید کرد: رسیدگی به موضوع حذف دهک‌های پردرآمد ضروری است و دولت باید هرچه سریعتر در رابطه با این موضوع تصمیم‌گیری کند. 
 
این نماینده مردم لاهیجان در ادامه با اشاره به آخرین اخبار از طرح تحقیق و تفحص از سازمان جنگلداری‌ها و مراتع تأکید کرد: چندی پیش اعضای این هیئت نامه‌ای به هیئت رئیسه مجلس نوشتند و درخواست کردند که تفحص از سازمان جنگل‌ها و مراتع برای شش ماه دیگر تمدید شود.
 
ندیمی در پایان خاطرنشان کرد:در جلسه روز گذشته اعضای این هیئت تحقیق و تفحص گزارشی از بررسی‌هایشان به کمیته ارائه کردند./
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000