شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پوردستان:

امنیت روانی مردم با اقتدار رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص)

سرویس سیاسی
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه اقتدار رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) امنیت روانی برای مردم را به همراه داشت، گفت: ما به کشورهای منطقه نشان دادیم که ظرفیت های دفاعی کشور و منطقه به قدری بالا است که نیازی به حضور بیگانگان نخواهد بود.
دوشنبه 29 دی 1393 ساعت 09:54
امنیت روانی مردم با اقتدار رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه اقتدار رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) امنیت روانی برای مردم را به همراه داشت، گفت: ما به کشورهای منطقه نشان دادیم که ظرفیت های دفاعی کشور و منطقه به قدری بالا است که نیازی به حضور بیگانگان نخواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/52582.jpg امنیت,روانی,مردم,با,اقتدار,رزمایش,بزرگ,محمد,رسول,الله(ص) Icana

امیر احمدرضا پوردستان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ارتباط با پیام رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص) ارتش، گفت: رزمایش بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه ای به مساحت 2میلیون و دویست هزار کیلومتر مربع به اجرا گذاشته شد و این وسعت عملیات، نشان از قابلیت های بالای ارتش ایران داشت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: همچنین رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص)، نشان داد که 4 نیروی مختلف ارتش با مدیریت و فرماندهی ستاد ارتش، ظرفیت و توان برگزاری یک عملیات بزرگ و مشترک را دارند که این موضوع بیانگر همکاری و همدلی میان نیروهای مختلف است.

وی در خصوص بازتاب برگزاری این رزمایش نیز بیان کرد: ما به کشورهای منطقه نشان دادیم که ظرفیت های دفاعی کشور و منطقه به قدری بالا است که نیازی به حضور بیگانگان نخواهد بود.

پوردستان همچنین در رابطه با پیام رزمایش بزرگ محمد رسول الله(ص)  برای کشورهایی که خیال خام تجاوز داشتند، نیز گفت: این رزمایش نشان داد که در کشور ایران، یک نیروی مسلح پابه رکاب و آماده وجود دارد، همچنین نکته حائز اهمیت اینکه در این عملیات، نیروهایی از سپاه هم در کنار نیروهای ارتش حضور داشتند.

وی ادامه داد: در رزمایش آتی سپاه نیز یگان هایی از ارتش حضور خواهند داشت و وحدت و همدلی میان سپاه، ارتش و نیروهای مسلح کشور، پیامی برای کشورهایی است که خیال خام تجاوز را در سر می پرورانند، آنها باید بدانند که در این کشور سربازان ولایت مداری هستند که هر تهدیدی را در نطفه خفه کرده و تهدید کننده را از کرده خود پشیمان می کنند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی تصریح کرد: همچنین این اقتدار، امنیت روانی را برای مردم ما به دنبال داشت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار