هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوند:

یارانه اقشار پردرآمد و بهره‎مند باید قطع شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادعا کرد: دولت انگیزه‎ای برای حذف یارانه اقشار پردرآمد ندارد.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 12:44
یارانه اقشار پردرآمد و بهره‎مند باید قطع شود نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادعا کرد: دولت انگیزه‎ای برای حذف یارانه اقشار پردرآمد ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg یارانه,اقشار,پردرآمد,و,بهره‎مند,باید,قطع,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛بهرام بیرانوند بیان کرد: با وجود اینکه در بند و تبصره بودجه 93 قانون تصریح می‎کند که یارانه اقشار پردرآمد و بهره‎مند باید قطع شود اما دولت اراده قطع آن را ندارد.

وی اضافه کرد: کمیسیون اقتصادی و ما از وزیر اقتصاد به صورت جداگانه در این زمینه طرح سوال کردیم و پاسخ‎هایی که مطرح شد قانع کننده نبود و ما عدم اقناع خود را اعلام کردیم؛ ظاهراً دولت انگیزه‎ای برای حذف یارانه آنان ندارد.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: قرار است از محل هدفمندی دور دوم یارانه‎ها منابعی تعیین شود که طرف هزینه‎های سلامت، تولید و یارانه شود. متأسفانه هزینه تولید پرداخت نمی‎شود، حوزه سلامت نیز بخشی از آن تأمین می‎شود و یارانه نیز ماورای قانون در حال پرداخت شدن است.
 
بیرانوند افزود: باید بخشی از یارانه که به پردرآمدها پرداخت‎ می‎شود حذف شود چرا که عدم اراده دولت در این کار فشارش را به همه مردم وارد می‎کند./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000