هدر اصلی
1393/10/28 14:06:48
سرویس فرهنگی
رجائی:

هتاکی نشریه فرانسوی شارلی ابدو هدفی جز اسلام هراسی ندارد

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو٬ گفت:‌ این اقدام یک حرکت برنامه ریزی شده بوده که هدفی جز اسلام هراسی ندارد.
هتاکی نشریه فرانسوی شارلی ابدو هدفی جز اسلام هراسی ندارد عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو٬ گفت:‌ این اقدام یک حرکت برنامه ریزی شده بوده که هدفی جز اسلام هراسی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/55991.jpg هتاکی,نشریه,فرانسوی,شارلی,ابدو,هدفی,جز,اسلام,هراسی,ندارد Icana

عباس رجایی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت٬ با محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی شارلی ابدو٬ گفت: این اقدام یک حرکت برنامه ریزی شده بوده که هدفی جز اسلام هراسی ندارد و به بهانه آزادی بیان سعی در مقابله با افزایش گرایش به اسلام در غرب دارد.

نماینده مردم اراک٬ کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی٬ افزود: شخصیت پیامبر اکرم(ص) به قدری والا و متعالی است که دشمن با چنین حربه‌هایی نمی‌تواند شخصیت ایشان را در نظر مردم  تخریب کند، گرچه این نکته می تواند برداشت شود که دشمنان با این ترفندها  و حملات  سعی در شناخت میزان قدرت و وحدت مسلمانان دارند.

رجائی تأکید کرد: زمانی که جوامع اسلامی ‌و حاکمان این جامعه در مقابله با جریانات گروه‌های تکفیری قیام و اعتراض عمومی ‌نمی‌کنند، نشان از عدم وجود وحدت در میان آنان است، در نتیجه دشمنان تصور خواهند کرد که با وجود خلاء در یکپارچگی جامعه اسلامی، می‌توان اینگونه به آن حمله کرد.

وی با تاکید بر ضرورت اعتراض رسمی مسلمانان در این باره گفت: جامعه جهانی مسلمان باید به دادگاه‌های جهانی از جمله داوری لاهه و سازمان بین‌المللی حقوق بشر اعتراضات رسمی ‌خود را اعلام کرده و دستگاه‌های قضایی کشور‌های اسلامی، عاملان این اقدام را غیابی محاکمه کنند.

رجائی ادامه داد: همانگونه که امام خمینی در مورد سلمان رشدی مطرود اقدام به موقع و شایسته‌ای را انجام داده به نوعی که امروز به واسطه این حکم انقلابی، فرد خبیث همچنان از ترس جان خود در گوشه ای خزیده جرئت ابراز وجود ندارد باید در خصوص اهانت به پیامبر اکرم(ص) دوباره چنین اقدامی صورت بگیرد.

وی افزود: مسلمانان هیچگاه بی‌حرمتی به ادیان دیگر را  مجاز نمی دانند و براساس تعالیم حیات‌بخش اسلامی همواره به پیامبران الهی ادای احترام نموده و معتقدند تمامی پیامبران به واسطه اتصال به ذات لایزال خداوندی باید محترم شمرده شوند.

رئیس کمیسیون کشاورزی٬ آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی٬ با اشاره به  شخصیت وارسته پیامبر اسلام(ص) گفت: شخصیت پیامبر رحمت و مهربانی ها آنچنان عالم گیر است که با خوش رقصی مگسانی چون مدعیان دروغین آزادی و دموکراسی در عرصه این سیمرغ و ساحت مقدس آن خللی وارد نمی شود و بطور قطع یقین اسلام و تمام سنگرهای آن جهان را فتح خواهد کرد و پرچم لاالله الااله و محمد رسول الله (ص) به بلند ترین ملل جهان، امروز برافراشته خواهد شد و خداوند مکر مکاران را به خودشان باز می می‌گرداند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet