شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رهبر مطرح کرد:

حمایت فراکسیون زنان از ارائه ردیف بودجه مد و لباس به صورت مستقل

سرویس فرهنگی
رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: اکنون با استقلال ردیف بودجه، مد و لباس می تواند توجه بیشتری را به سمت خود جلب کند و بودجه بیشتری را نیز در اختیار بگیرد همچنین گزارش گیری و گزارش دهی در این قسمت مشخص تر و ملموس تر خواهد بود.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 14:20
حمایت فراکسیون زنان از ارائه ردیف بودجه مد و لباس به صورت مستقل رئیس فراکسیون زنان مجلس گفت: اکنون با استقلال ردیف بودجه، مد و لباس می تواند توجه بیشتری را به سمت خود جلب کند و بودجه بیشتری را نیز در اختیار بگیرد همچنین گزارش گیری و گزارش دهی در این قسمت مشخص تر و ملموس تر خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/90601.jpg حمایت,فراکسیون,زنان,از,ارائه,ردیف,بودجه,مد,و,لباس,به,صورت,مستقل Icana

فاطمه رهبر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مستقل شدن بودجه مد و لباس در لایحه بودجه 94 گفت: تا کنون ردیف مستقلی برای بحث مد و لباس در بودجه سال های گذشته دیده نمی شد لذا نمی توانستیم توقع زیادی در جهت تأمین نیازهای جامعه از فعالیت ها در این زمینه داشته باشیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه پیش از این مجلس مستقل شدن بودجه مد و لباس را به دولت پیشنهاد داده بود، گفت: سابقا بودجه مد و لباس زیرمجموعه هنرهای تجسمی بود که به علت عدم استقلال ردیف بودجه نمی توانست فعالیت چندانی داشته باشد.

وی ادامه داد: اکنون با استقلال ردیف بودجه، مد و لباس می تواند توجه بیشتری را به سمت خود جلب کند و بودجه بیشتری را نیز در اختیار بگیرد همچنین گزارش گیری و گزارش دهی در این قسمت مشخص تر و ملموس تر خواهد بود.

رهبر در ادامه ابراز امیدواری کرد: احتمالا کمیسیون تلفیق بودجه 94 نیز به این موضوع رأی خواهد داد و خواهیم توانست ردیف مستقلی برای بخش مد و لباس داشته باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: البته در حال حاضر که بعد از سال ها بودجه مد و لباس به صورت ردیف مستقل به مجلس می آید باز هم به صورت یک بخش بسیار فرعی است که به عنوان یک فعالیت به آن توجه شده است، با این حال توجه ویژه به مد و لباس می تواند بازوی کمکی در بخش عفاف و حجاب باشد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه بودجه در وضعیت انقباضی قرار دارد خاطرنشان کرد: به دلیل محدودیت ها نمی توانیم توقع بودجه ای بیش از 1 میلیارد و 800 میلیون تومان تعیین شده داشته باشیم اما از آنجایی که همین رقم به صورت مستقل ارائه شده است وضعیت را بهبود خواهد بخشید و فراکسیون زنان مجلس در جهت تصویب این امر تلاش خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000