هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تاجگردون:

نفت 72 دلاری بودجه با واقعیت های اقتصادی ناهمخوان است

سرویس اقتصادی
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: بستن بودجه بر پایه نفت با قیمت 72 دلار به واقعیت های اقتصادی کشور نزدیک نیست.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 15:24
نفت 72 دلاری بودجه با واقعیت های اقتصادی ناهمخوان است رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: بستن بودجه بر پایه نفت با قیمت 72 دلار به واقعیت های اقتصادی کشور نزدیک نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/81284.jpg نفت,72,دلاری,بودجه,با,واقعیت,های,اقتصادی,ناهمخوان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت «غلامرضا تاجگردون » در یادداشتی که از طریق پایگاه اطلاع رسانی وی منتشر شد با اشاره به اقدام دولت و بستن بودجه سال آینده بر قیمت 72 دلار افزود: کاهش شدید قیمت نفت در مدت زمان سه ماه به نصف قیمت پیشین آن هشداری جدی برای کاهش وابستگی بودجه به نفت است.

وی گفت: این قیمت تعیین شده بالاست و کار مجلس برای نزدیک کردن آن به واقعیت های اقتصادی کشور دشوار است.

تاجگردون تصریح کرد: دولت می توانست با کاهش برخی هزینه های اضافی در طرح های عمرانی و هزینه های مصرفی رقم پایین تری برای بودجه پیشنهاد دهد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: متعادل کردن یارانه ها، افزایش یارانه های نقدی طبقات پایین جامعه و هدفمند کردن یارانه ها به معنای واقعی از راهکارهایی است که می توان با کمک آن بودجه را واقعی تر کرد.

وی گفت: تلاش برای خروج از رکود، نگرانی از افزایش تورم، کم رونق شدن تولید و سرمایه گذاری تصمیم گیری درباره لایحه بودجه را دشوار تر کرده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000