هدر اصلی
1393/10/28 17:01:00
سرویس فرهنگی
عزیزی در واکنش به توهین مجله فرانسوی به پیامبر اسلام:

تروریست‌ها پیرو اسلام آمریکایی هستند/غرب به "آزادی بیان" نگاه ابزاری دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه واژه "آزادی بیان" از نگاه کشورهایی مانند فرانسه تنها ابزاری برای پیشبرد اهدافشان است، گفت: در شرایط کنونی طرح موضوعات مانند هلوکاست در غرب یک جرم نابخشودنی است، اما در همان کشور اعلام می‌کنند که توهین به پیامبران بخشی از آزادی‌بیان است.
تروریست‌ها پیرو اسلام آمریکایی هستند/غرب به "آزادی بیان" نگاه ابزاری دارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه واژه "آزادی بیان" از نگاه کشورهایی مانند فرانسه تنها ابزاری برای پیشبرد اهدافشان است، گفت: در شرایط کنونی طرح موضوعات مانند هلوکاست در غرب یک جرم نابخشودنی است، اما در همان کشور اعلام می‌کنند که توهین به پیامبران بخشی از آزادی‌بیان است. https://cdn.icana.ir/d/019/92726.jpg تروریست‌ها,پیرو,اسلام,آمریکایی,هستند/غرب,به,"آزادی,بیان",نگاه,ابزاری,دارد Icana

قاسم عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو فرانسه،‌گفت: اقدام این نشریه فرانسوی در هتاکی به پیامبر بزرگ اسلام که با حمایت‌های مقامات این کشور و برخی کشورهای غربی همراه بود، قطعا در راستای اسلام‌هراسی بوده است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قطعا توهین به حضرت محمد (ص)، اهانت به تمام پیامبران است، افزود:‌ فرانسوی به بهانه اقدامات تروریستی چند وقت اخیر در این کشور بار دیگر دست به باز نشر تصاویر توهین‌آمیز به پیامبر زده اند، این در حالی است که حامیان اصلی گروه‌های تروریستی و افراطی در منطقه به‌ویژه سوریه و عراق کشورهای غربی هستند.

وی با بیان اینکه دین اسلام، دین مهربانی و رحمانیت است، تصریح کرد: کشورهای استکباری با فرافکنی و فضاسازی‌های رسانه‌ای به‌دنبال تخریب چهره اسلام هستند، از طرف دیگر در چند سال اخیر کشورهایی مانند فرانسه و آمریکا حمایت‌های بسیاری را از گروه‌های تروریستی انجام داده‌اند؛ حال با توجه به حوادث اخیر فرانسه این کشورها به‌دنبال فرار از اقدامات خود هستند.

عزیزی با بیان اینکه واژه "آزادی بیان" از نگاه کشورهایی مانند فرانسه تنها ابزاری برای پیشبرد اهدافشان است، گفت: در شرایط کنونی طرح موضوعات مانند هلوکاست در غرب یک جرم نابخشودنی است، اما در همان کشور اعلام می‌کنند که توهین به پیامبران بخشی از آزادی‌بیان است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه تروریست‌ها پیرو اسلام آمریکایی هستند، گفت: غرب با استفاده از این گروه‌ها ضمن تخریب اسلام نبوی، به‌دنبال پیش برد اهداف خود در کشورهای اسلامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet