شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفری:

اهانت به پیامبر (ص) یک مساله حساب شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: توهین و اهانت به ساحت پیامبر (ص) یک مساله حساب شده است و نشان می‌دهد غرب تا چه اندازه رسوا بوده و از دوگانگی در آزادی اندیشه رنج می‌برد.
یکشنبه 28 دی 1393 ساعت 16:13
اهانت به پیامبر (ص) یک مساله حساب شده است نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: توهین و اهانت به ساحت پیامبر (ص) یک مساله حساب شده است و نشان می‌دهد غرب تا چه اندازه رسوا بوده و از دوگانگی در آزادی اندیشه رنج می‌برد. http://cdn.icana.ir/d/019/92667.jpg اهانت,به,پیامبر,(ص),یک,مساله,حساب,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛قاسم جعفری، با محکوم کردن نشریه فرانسوی در اهانت به پیامبر (ص)، گفت: واقعیت این است که تمدن مصنوعی و ساختگی غرب می‌خواهد هژمونی خود را به هر صورتی که شده حفظ کند.

وی تصریح کرد: غرب دچار محافظه‌کاری بسیار شدید و افسانه‌ای شده و می‌خواهد با قدرت و ثروت و هر آنچه که دارد شرایط خود را به عنوان برتر بودن حفظ کند اما اکنون متوجه شده‌اند که تمدن غربی همانند درختی است که از درون پوسیده است.
 
این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه تنها تمدن اسلامی است که با فطرت انسان سازگار است، اظهار کرد: تمدن اسلامی با آموزه‌های دینی و اسلامی با فطرت انسان سازگاری دارد و آنها با این مساله مشکل دارند لذا تمام توطئه‌ها را در این خصوص به کار می‌برند که نشان دهند اسلام‌ساز نیست.
 
نماینده مردم بجنورد در مجلس خاطرنشان کرد: غرب برداشتش این است که اگر با همین روند و آهنگ جمعیتی پیش برود اروپا از آن مسلمانان خواهد بود و آنان این موضوع را زنگ خطری برای خود احساس می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: از همین رو تروریست‌هایی که خود پرورده‌اند را قربانی مجدد قرار می‌دهند در حالیکه این تروریست‌ها ساخته و پرداخته خودشان هستند و به بهانه آن حرکت‌هایی را انجام می‌دهند.
 
جعفری با بیان اینکه اهانت به مقدس‌ترین بشر تاریخ یعنی پیامبر (ص) یک مساله حساب شده است، اظهار کرد: اهانت به پیامبر به خاطر این است که چراغ فروزان اسلام را خاموش کنند لذا ما یکی از مشکلات‌مان در برخی از کشورهای اسلامی این است که حکام زبون و ذلیلی وجود دارند که برای دوره‌ای حکمرانی دست به هر اقدامی می‌زنند.
 
این نماینده اصولگرای مجلس افزود: در واقع این توهین‌ها نشان می‌دهد که غرب تا چه اندازه رسوا است و از دوگانگی در آزادی اندیشه رنج می‌برد البته اعلامیه حقوق بشر فرانسه برای احترام به بشر بود اما به راحتی به اعتقادات توهین می‌کنند./
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000