اربعین حسینی
1393/10/29 10:51:21
سرویس فرهنگی

توهین به پیامبر اسلام مغایر با آزادی بیان است/ کمپین مجلس، خشم مردم ایران است

عضو فراکسیون جوانان مجلس، با بیان اینکه به کمپین محکومیت توهین به پیامبر اسلام در مجلس شورای اسلامی پیوسته است، تاکید کرد: آزادی بیان با توهین به مقدسات میلیون‌ها مسلمان تفاوت دارد.
توهین به پیامبر اسلام مغایر با آزادی بیان است/ کمپین مجلس، خشم مردم ایران است عضو فراکسیون جوانان مجلس، با بیان اینکه به کمپین محکومیت توهین به پیامبر اسلام در مجلس شورای اسلامی پیوسته است، تاکید کرد: آزادی بیان با توهین به مقدسات میلیون‌ها مسلمان تفاوت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/92722.jpg توهین,به,پیامبر,اسلام,مغایر,با,آزادی,بیان,است/,کمپین,مجلس،,خشم,مردم,ایران,است Icana

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه کاریکاتور نشریه فرانسوی باعث خشم مسلمانان جهان شد، گفت: ما ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی و کشتن کاریکاتوریست‌های نشریه فرانسوی، توهین به پیامبر خوبی‌ها را نیز محکوم می‌کنیم.

نماینده مردم ساری و میان رود ادامه داد: تروریسم محکوم است، اما مسلما نباید به بهانه حمله تروریست‌های دست پرورده غرب به برخی مراکز در پاریس به اعتقادات میلیونها انسان بی‌احترامی شود.

به گفته عضو کمیسیون عمران، ایجاد کمپین محکومیت توهین به پیامبر اسلام در مجلس شورای اسلامی، صدای اعتراض و مخالف مردم ایران به توهین به رسول اکرم است.

دامادی همچنین اظهار داشت: جای امیدواری دارد که پاپ فرانسیس ، رهبر کاتولیک‌های جهان نیز در صدور پیامی با محکوم کردن این اقدام تروریستی خواستار احترام به ادیان الهی و پیامبران آنها شد.

کمپین مجلس، نشان از خشم مردم ایران است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تشکیل کمیپین محکومیت توهین پیامبر اسلامی در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان ملت، با تشکیل این کمپین، اعتراض ایرانیان به انتشار کاریکاتور‌های و فیلم‌های توهین آمیز به رسول اکرم را به دنیا مخابره کردند.

قاسم احمدی‌لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد: سکوت دربرابر چنین توهین‌هایی، دشمنان اسلام را جریح ‌می‌کند. به همین منظور با تشکیل این کمیپن خواهان پایان دادن به توهین به مقدسات مسلمانان جهان هستیم.

نماینده مردم نوشهر و چالوس ادامه داد: اعتراض هتاکان پیامبر گرامی اسلام باید ادامه دار باشد، تا غرب و دشمنان اسلام دست از بی‌احترامی به اسلام و مبلغ آن بردارند.

براساس این گزارش نشریه فرانسوی شارلی ابدو در 7 سپتامبر سال جاری پس از انتشار کاریکاتور موهون در مورد پیامبر اسلام (ص) مورد هدف حمله تروریستی قرار گرفت. مسئولیت حمله را القاعده یمن پذیرفت. این اتفاق موجی از نقد ها را به همراه داشت. کشورهای اسلامی که پیش از این خواستار توقف چاپ نشریات موهون بودند، این اقدام تروریستی را محکوم کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet