هدر اصلی
1393/11/01 10:20:20
سرویس فرهنگی
امیرآبادی فراهانی:

غرب با توهین به پیامبر رسوا خواهند شد

نماینده مردم قم با تاکید بر اینکه عاشق محمد رسول الله است، گفت: غرب و دشمنان اسلام به دنبال توهین به اسلام و پیامبر مهربانی‌ها، روزی رسوا خواهند شد.
غرب با توهین به پیامبر رسوا خواهند شد نماینده مردم قم با تاکید بر اینکه عاشق محمد رسول الله است، گفت: غرب و دشمنان اسلام به دنبال توهین به اسلام و پیامبر مهربانی‌ها، روزی رسوا خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/92736.jpg غرب,با,توهین,به,پیامبر,رسوا,خواهند,شد Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه علما وشیعه قم اعتراض خود به انتشار کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر در فرانسه اعلام کردنده‌اند، توضیح داد: قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  عنوان کردند که  آن دسته از افراد که بانی چنین اقدامی هستند و به بهانه آزادی بیان آن را تایید می کنند بدانند که کارشان جز رسوایی برای خودشان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر چند که اقدام تروریستی القاعده بعد از انتشار کاریکاتور توهین آمیز را روش درست اعتراض نمی‌دانیم و آن را محکوم می‌کنیم. اما غرب و دشمنان اسلام منظر رسوایی‌شان در پی این اقدامشان باشند.

نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» در جدیدترین شماره خود که روز چهارشنبه منتشر شد، بار دیگر اقدام های موهن خود در انتشار کاریکاتورهای ضد اسلامی را تکرار کرد.

این نشریه که به طور معمول با شمارگان 60 هزار نسخه منتشر می شد، در اقدامی لجوجانه که به عنوان دهن کجی به صدها میلیون مسلمان، مقدسات آنان را نشانه گرفته است، با شمارگان سه میلیون و به زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی، ترکی، اسپانیایی و عربی منتشر شده و به بسیاری از کشورهای جهان ارسال می‌شود.

نشریه شارلی ابدو یکی از مراکز اصلی انتشار تصاویر کاریکاتوری ضد اسلامی به شمار می رود که در آنها مقدسات مسلمانان به سخره گرفته می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet