هفته دفاع مقدس
1393/10/29 09:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

حمله به نیروهای حزب‌الله در سوریه مصداق حمایت رژیم‌صهیونیستی از داعش است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس حمله شب گذشته رژیم‌صهیونیستی به فرماندهان نظامی حزب‌الله در خاک سوریه را مصداق حمایت این رژیم از تروریست‌ها خواند و گفت که حزب‌الله به حامیان تروریست‌ها پاسخ کوبنده خواهد داد.
حمله به نیروهای حزب‌الله در سوریه مصداق حمایت رژیم‌صهیونیستی از داعش است عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس حمله شب گذشته رژیم‌صهیونیستی به فرماندهان نظامی حزب‌الله در خاک سوریه را مصداق حمایت این رژیم از تروریست‌ها خواند و گفت که حزب‌الله به حامیان تروریست‌ها پاسخ کوبنده خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/92800.jpg حمله,به,نیروهای,حزب‌الله,در,سوریه,مصداق,حمایت,رژیم‌صهیونیستی,از,داعش,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛محمد کوثری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره تجاوز رژیم‌صهیونیستی به خاک سوریه و شهادت جمعی از فرماندهان حزب الله لبنان، گفت: نیروهای نظامی که شب گذشته در حمله صهیونیست‌ها به شهادت رسیدند همه با درخواست دولت و مردم و سوریه برای مقابله با ترویست‌های وحشی به سوریه رفته‌بودند اما رژیم صهیونیستی در حمایت از عوامل تروریست‌ خود، نیروهای نظامی را به شهادت رساند که این مصداق بارز حمایت رژیم تروریست اسرائیل از گروه تروریستی داعش است.

وی با بیان اینکه حق ارتش سوریه برای پاسخ نظامی و کوبنده به رژیم اشغالگر صهیونیستی محفوظ است، تصریح کرد: متاسفانه سازمان ملل به سازمان حمایت از جنایات‌ رژیم صهیونیستی و آمریکا تبدیل شده است؛ حمایت علنی و نظامی رژیم صهیونیستی از داعش حتی مورد اعتراض سازمان به اصطلاح‌ بین‌الملل قرار نگرفته است.
 
کوثری گفت: تردید نداریم که حزب‌الله لبنان نسبت به ترور نیروهای خود توسط صهیونیست‌ها بی‌تفاوت نخواهد بود و بر همین اساس آنها این حق را دارند که در شرایط مناسب پاسخی قاطع به رژیم صهیونیستی بدهند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس در پایان گفت: رژیم صهیونیستی از هر اقدامی برای نجات داعش و تروریست‌‌ها استفاده کرده و می‌کند اما باید گفت که رژیم تروریست اسرائیل که در میدان حمایت نظامی از داعش حضور دارند هم از این جنگ جان سالم به در نخواهد برد./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet