هدر اصلی
1393/10/29 16:02:00
سرویس فرهنگی
سقایی

هیچ مسلمانی توهین به مقدسات را نمی‌پذیرد

نماینده مردم اصفهان با پیوستن به کمپین محکومیت توهین پیامبر اسلامی در مجلس شورای اسلامی، به توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به پیامبر اسلام واکنش نشان داد و گفت: هیچ مسلمانی توهین به مقدسات را نمی پذیرد و به عنوان یک مسلمان، این حرکت را محکوم می‌کنیم.
هیچ مسلمانی توهین به مقدسات را نمی‌پذیرد نماینده مردم اصفهان با پیوستن به کمپین محکومیت توهین پیامبر اسلامی در مجلس شورای اسلامی، به توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به پیامبر اسلام واکنش نشان داد و گفت: هیچ مسلمانی توهین به مقدسات را نمی پذیرد و به عنوان یک مسلمان، این حرکت را محکوم می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/92732.jpg هیچ,مسلمانی,توهین,به,مقدسات,را,نمی‌پذیرد Icana

 محمد سقایی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد: از کودکی به فرزندان‌مان آموزش می‌دهیم که به  هیچکس توهین نکنند و به نظرم هیچ مسلمانی نه به مقدسات کسی توهین می‌کند و نه اهانت را می‌پذیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کاریکاتوری علیه پیامبر در نشریه‌ای فرانسوی، اظهار داشت: من نمی‌دانم دست‌اندرکاران این نشریه به چه دلیل به خود اجازه می‌دهند که به مقدسات مسلمان توهین کنند. دین ما دین مهربانی است.

وی ادامه داد: آنها با توهین به پیامبر ما می‌خواهند خودشان را معروف کنند، اما این توهین‌ها جز کوچک شدنشان، چیزی برای آنها ندارد.

 نشریه فرانسوی شارلی ابدو روز گذشته با انتشار کاریکاتور پیامبر اسلام(ص) در صفحه اول و با تیتر «من شارلی هستم» در سه میلیون نسخه به روزنامه فروشی های فرانسه راه یافت.  هفته گذشته در جریان سه روز اقدامات خشونت بار که با حمله افراد مسلح به دفتر نشریه شارلی ابدو در پاریس صورت گرفته بود، 17 نفر کشته شدند که شماری از کشته شدگان کاریکاتوریست ها و اعضای تحریه این نشریه بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet