هدر اصلی
1393/10/29 12:08:44
سرویس سیاسی
خجسته با اشاره به انتصاب مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور:

انتصاب مقیمی با ویژگی‌های اعتدالی مثبت است/لزوم اجتناب از افراط و تفریط در وزارت کشور

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس،با بیان اینکه انتصاب مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور با ویژگی‌های اعتدالی مثبت است، گفت: قطعا مسئولان باید از افراط و تفریط در وزارت کشور اجتناب کنند.
انتصاب مقیمی با ویژگی‌های اعتدالی مثبت است/لزوم اجتناب از افراط و تفریط در وزارت کشور رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس،با بیان اینکه انتصاب مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور با ویژگی‌های اعتدالی مثبت است، گفت: قطعا مسئولان باید از افراط و تفریط در وزارت کشور اجتناب کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43369.jpg انتصاب,مقیمی,با,ویژگی‌های,اعتدالی,مثبت,است/لزوم,اجتناب,از,افراط,و,تفریط,در,وزارت,کشور Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به انتصاب محمدحسین مقیمی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور، گفت: انتخاب معاون سیاسی این وزارتخانه در شرایط کنونی و با توجه به برگزاری انتخابات مجلس در سال آینده دارای جایگاه و اهمیت بسیار بالایی است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، رویکرد محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزارت کشور را معتدل و مثبت ارزیابی کرد و افزود: وی در سال‌های گذشته سوابقی مانند نمایندگی مجلس و مدیریتی داشته که این موضوع می‌تواند در برگزاری مناسب انتخابات مجلس دهم بسیار تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر معتدل بودن مقیمی در سمت معاونت سیاسی وزارت کشور می‌تواند از بروز بسیاری از دعواهای سیاسی جلوگیری کند، از این رو اجتناب از افراط و تفریط در وزارت کشور به‌عنوان یکی از وزارتخانه‌های مهم و تأثیرگذار بسیار با اهمیت است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، ادامه داد: امیدوارم با حضور معاون جدید سیاسی وزارت کشور شاهد برگزاری انتخابات باشکوه در کشور باشیم.

لازم به ذکر است که معاونت سیاسی وزارت کشور از خرداد امسال بعد از استعفای میرولد متصدی نداشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet