هدر اصلی
1393/10/29 14:50:52
سرویس فرهنگی
مره‌صدق ضمن محکوم کردن اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی:

توهین به ارزش‌های دین باوران، غیر انسانی و مذموم است

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم کردن اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص)، گفت: توهین به ارزش‌های دین باوران، غیر انسانی و مذموم است.
توهین به ارزش‌های دین باوران، غیر انسانی و مذموم است نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی، ضمن محکوم کردن اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص)، گفت: توهین به ارزش‌های دین باوران، غیر انسانی و مذموم است. https://cdn.icana.ir/d/019/44636.jpg توهین,به,ارزش‌های,دین,باوران،,غیر,انسانی,و,مذموم,است Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیامک مره صدق نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی در پیامی اهانت اخیر نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد، که متن پیام به شرح زیر است: 

بار دیگر شاهدیم که سوءاستفاده از مفاهیمی والا مانند حقوق بشر و آزادی بیان ملعبه دست ملحدانی قرار گرفته که قصدشان جریحه‌دار کردن عواطف پاک تمامی خدا باوران است.

اصرار غیر منطقی یک نشریه معلوم الحال فرانسوی در توهین مکرر به شخصیتی مقدس بی‌هیچ تردید گامی در جهت افزایش خشونت است و هیچ ارتباطی به آزادی بیان ندارد.

تکرار مکرر شکستن حریم ارزش‌های مقدس مردم جهان توسط امپریالیسم، الحاد و صهیونیزم بین الملل از دیدگان تمامی خداباوران و آزادگان محکوم است.

فعالیت‌هایی از این دست نتیجه‌ای به جز افزایش خشونت و ایجاد تنفر نخواهد داشت به همان اندازه که تروریسم و کشتار انسان‌های بی‌گناه مذموم و ناپسند است، توهین به ارزش‌های دین باوران نیز غیر انسانی و غیر قابل قبول است.

تاریخ بارها شاهد بوده که الحاد و توهین به ارزش‌های الهی با برداشت‌های ناصحیح از دین به نتایجی مشابه ختم می‌شود.

وظیفه تمامی موحدان آزاد اندیش جهان در این شرایط ارائه تعریفی انسانی و الهی از آزادی بیان است که در چهارچوب ارزش‌های مطروحه در اعتقادات دین باوران قابل قبول باشد.

ما ایرانیان یهودی همراه با سایر موحدان و دین باوران جهان توهین به ارزش‌های الهی و فرزند نامشروع آن تروریسم را محکوم می‌کنیم و اعتقاد داریم که هر پدیده‌ای که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات مومنین گردد در رده تروریسم قرار می‌گیرد.

ما ایرانیان یهودی انزجار خود از توهین به ارزش‌های پاک را اعلام می‌کنیم و خود را با تمامی موحدان جهان در این مبارزه همراه و همگام می‌دانیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet