اربعین حسینی
1393/10/30 12:07:42
سرویس سیاسی
شوهانی:

موشک های حزب الله عمق خاک اسرائیل را می زند/ رژیم صهیونیستی در صدد بی ثبات کردن وضعیت منطقه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیا اینکه رژیم صهیونیستی درصدد بی ثبات کردن وضعیت منطقه است، گفت: توان نظامی دفاعی حزب الله بالاتر از اسرائیل بوده و مطمئنا در موقعیت مناسب، اقدامات تروریستی اسرائیل را جبران خواهد کرد.
موشک های حزب الله عمق خاک اسرائیل را می زند/ رژیم صهیونیستی در صدد بی ثبات کردن وضعیت منطقه است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیا اینکه رژیم صهیونیستی درصدد بی ثبات کردن وضعیت منطقه است، گفت: توان نظامی دفاعی حزب الله بالاتر از اسرائیل بوده و مطمئنا در موقعیت مناسب، اقدامات تروریستی اسرائیل را جبران خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/63855.jpg موشک,های,حزب,الله,عمق,خاک,اسرائیل,را,می,زند/,رژیم,صهیونیستی,در,صدد,بی,ثبات,کردن,وضعیت,منطقه,است Icana

احمد شوهانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تهدید رژیم صهیونیستی از سوی حزب الله لبنان، گفت: حزب الله توان دفاعی بالایی داشته و در گذشته هم نشان داده که می تواند عمق خاک اسرائیل را با موشک های در اختیار، هدف قرار دهد.

نماینده مردم ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی افزود: به هر حال باید توجه داشت که رژیم صهیونیستی به دنبال بی ثبات کردن منطقه بوده و تا حدی هم در سوریه و عراق موفق عمل کرده است، اکنون نیز به دنبال تحریک لبنان بوده تا از طریق گروهک های تکفیری، وضعیت لبنان را نیز آشفته کند.

وی با بیان اینکه حدف اسرائیل ضربه زدن به حزب الله است، تاکید کرد: رژیم غاصب اسرئیل در مقابل فشارهای حزب الله شکننده است، چرا که توان نظامی دفاعی حزب الله بالاتر از اسرائیل بوده و مطمئنا در موقعیت مناسب، اقدامات تروریستی اسرائیل را جبران خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: گروه های تکفیری اکنون به دنبال بهره برداری از بی نظمی منطقه هستند و به همین دلیل هم حزب الله شرایط را برای ضربه زدن مهیا نمی داند، اما مطمئنا در اولین فرصت، ضربه سختی را به رژیم صهیونیستی وارد خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet