هدر اصلی
1393/10/30 09:21:00
سرویس فرهنگی
در واکنش به اهانت مجله فرانسوی نسبت به پیامبر اسلام مطرح شد:

هتاکی های غرب نسبت به مقدسات الهی تنها باعث بیداری بیشتر دل ها می شود

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: بارها دیده ایم غربی ها به بهانه اقدامات تروریستی گروه هایی که ساخته دست خود آنهاست به خود اجازه توهین به مقدسات الهی را می دهند که این حرکتی شنیع و مذموم است.
هتاکی های غرب نسبت به مقدسات الهی تنها باعث بیداری بیشتر دل ها می شود عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: بارها دیده ایم غربی ها به بهانه اقدامات تروریستی گروه هایی که ساخته دست خود آنهاست به خود اجازه توهین به مقدسات الهی را می دهند که این حرکتی شنیع و مذموم است. https://cdn.icana.ir/d/019/92718.jpg هتاکی,های,غرب,نسبت,به,مقدسات,الهی,تنها,باعث,بیداری,بیشتر,دل,ها,می,شود Icana

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزرای خانه ملت، نشریه فرانسوی "شارلی ابدو" در 7 سپتامبر سال جاری پس از انتشار کاریکاتور موهون در مورد پیامبر اسلام (ص) مورد هدف حمله تروریستی قرار گرفت. مسئولیت این حمله را القاعده یمن پذیرفت. پس از این اتفاق موجی از اعتراضات کشورهای اسلامی را در بر گرفتو آنها که پیش از این خواستار توقف چاپ نشریات موهون بودند، این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

هتاکی به پیامبر اسلام(ص) قلب های خفته آزادگان جهان را بیدار کرد

امیر خجسته، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه بیداری در جهان اسلام و میان مستضعفین دنیا به برکت انقلاب، خون شهدا و رهبری مقام معظم رهبری است، گفت: امروزه اقبال خوبی نسبت به انقلاب و اسلام ناب در دنیا به ویژه در اروپا ایجاد شده است.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: این رویکرد انقلابی در دنیا باعث شد استکبار جهانی گروه داعش و النصره را شکل دهد تا بتواند از نیروی آنها برای از بین بردن این رویکرد انقلابی استفاده کند.

وی ادامه داد: در نهایت وقتی با این گروه ها نیز به نتیجه ای نرسیدند به علت فشاری که برای از بین بردن این نیروی انقلابی روی آنها بود اقدام به هتاکی به مقدسات کردند که ما به شدت این حرمت شکنی ها نسبت به مقدسات دینی و پیامبر اسلام(ص) را محکوم می کنیم.

خجسته در ادامه با بیان اینکه غرب راه مبارزه با اسلام را در هتاکی می داند، عنوان کرد: همین موضوع باعث بیداری دیگری در سطح دنیا شد و حتی افرادی که تا کنون خفته بودند توجهشان به سمت اسلام، پیامبر اسلام(ص) و انقلاب جلب شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هتاکی هایی که غرب نسبت به مقدسات مسلمانان روا می دارد باعث توجه قلب ها به سمت اسلام می شود در حالی که آنها به دنبال این اقدام تروریستی می توانستند با گفت و گو با علمای اسلام مسأله را برای خود شفاف کنند.

 

کشورهای غربی آزادی بیان را در اهانت به مقدسات تعریف می کنند

سید هادی حسینی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکوم کردن اقدام هتاکانه نشریه "شارلی ابدو" مبنی بر اهانت به پیامبر اسلام(ص) گفت: کشورهای غربی آزادی بیان را در اهانت به مقدسات تعریف کرده اند.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه اهانت به پیامبر اسلام(ص) را اهانت به تمامی پیامبران و ادیان دانست و گفت: بارها دیده ایم غربی ها به بهانه اقدامات تروریستی گروه هایی که ساخته دست خود آنهاست به خود اجازه توهین به مقدسات الهی را می دهند.

وی افزود: این در حالی است که تروریست ها پیرو اسلام آمریکایی بوده و ارتباطی با شیعیان و سنی ها ندارند.

حسینی در ادامه با بیان اینکه اقدامات تروریستی صورت گرفته و در پی آن هتاکی به مقدسات الهی در راستای پروژه اسلام هراسی غرب است، عنوان کرد: اسلام دین رحمانیت و مهربانی است و کشورهای استکباری نمی توانند با فضاسازی رسانه ای به هدف خود که تخریب چهره اسلام است دست پیدا کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در همین راستا کمپین محکومیت توهین به پیامبر اسلام(ص) در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد تا نمایندگان نیز بتوانند همگام با مردم که در فضاهای مجازی به محکوم کردن اهانت به مقدسات پرداخته اند، اعلام انزجار کنند.

 

لزوم ادامه اعتراضات مسلمانان نسبت به اهانت به پیامبر اسلام(ص)

شمس الله شریعت نژاد، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در محکومیت اهانت مجله فرانسوی "شارلی ابدو" به پیامبر اسلام(ص)، گفت: دین اسلام دین مهربانی و رحمانیت است لذا دلیلی ندارد به علت اقدامات تروریستی چند تروریست افراطی که ساخته و پرداخته دست غرب هستند، به خود اجازه اهانت به مقدسات الهی مسلمانان را بدهند.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، در ادامه تصریح کرد: اخیرا دیدیم اقدام اهانت آمیز مجله فرانسوی "شارلی ابدو" مورد انتقاد خود مسیحیان از جمله پاپ رهبر کاتولیک های جهان نیز قرار گرفت لذا جهانیان نیز می دانند که هیچ کس اجازه توهین به مقدسات سایر ادیان الهی را ندارد.

وی افزود: حرکتی که مردم ما در فضای مجازی و در سطح کشور و دنیا مبنی بر محکوم کردن اقدام توهین آمیز این مجله فرانسوی آغاز کرده اند باید همچنان ادامه یابد تا غرب بداند که با زیرسوال بردن جایگاه مقدسات ادیان الهی نمی تواند به خواسته های خود دست پیدا کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان به تشکیل کمپین محکومیت توهین به پیامبر اسلام(ص) در مجلس اشاره و خاطرنشان کرد: اقدام مثبتی که نمایندگان مجلس در راستای محکومیت این اقدام ضد بشری انجام داده اند می تواند هرچه بیشتر و بهتر صدای انزجار مسلمانان و آزادی خواهان دنیا را به گوش مستکبران غربی برساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet