هدر اصلی
1393/10/30 10:37:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کیایی نژاد:

مسامحه در پرونده «مردم امروز» جایگاهی ندارد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتشار مطلب در روزنامه مردم امروز از روی عناد است، گفت:رسانه‌ها در اتفاقات بین‌المللی باید همسو و همگام با نظام و انقلاب اسلامی باشند.
مسامحه در پرونده «مردم امروز» جایگاهی ندارد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتشار مطلب در روزنامه مردم امروز از روی عناد است، گفت:رسانه‌ها در اتفاقات بین‌المللی باید همسو و همگام با نظام و انقلاب اسلامی باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/45473.jpg مسامحه,در,پرونده,«مردم,امروز»,جایگاهی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛مفید کیایی‌نژاد اظهارداشت: هرگونه صدایی که از یک رسانه یا روزنامه بلند شده و باعث تضعیف نظام و تقویت دشمن شود، محکوم است، این در حالی‌ است که رسانه‌ها در اتفاقات بین‌المللی باید همسو و همگام با نظام و انقلاب اسلامی باشند و در صورت تخلف با آنها برخورد شود.

وی در خصوص انتشار مطلبی با عنوان «من هم شارلی هستم» در روزنامه مردم امروز نیز گفت:‌به نظر بنده بعید است که این اتفاقات از روی سادگی باشد بلکه از روی عناد است و می‌خواهند نظام جمهوری اسلامی را آزمایش کنند که در مقابل انتشار این مطالب با آنها چه برخوردی می‌‌شود.
 
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: تیم رسانه‌ای روزنامه مردم امروز فقط نام نشریه را تغییر می‌دهند اما هدف همان هدف قبلی است لذا هیئت نظارت بر مطبوعات باید برخورد شدیدتری داشته باشد و مسامحه جایگاهی ندارد؛ ممکن است در این هیئت افرادی باشند که تمایل به مماشات داشته باشند اما مطلب روزنامه مذکور با توجه به سابقه تیم رسانه‌ای آن روزنامه، سهوی نیست.
 
وی تصریح کرد: به اعتقاد من نباید به این تیم رسانه‌ای اجازه داد که فعالیت خود را در این عرصه ادامه دهد چرا که با تعویض نام نشریه فقط از اسم آزادی بیان سوء‌استفاده می‌کنند./

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet