اربعین حسینی
1393/10/30 11:29:33
سرویس فرهنگی
جلیل سرقلعه در واکنش به اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اسلام:

اهانت نسبت به پیامبر اسلام(ص) عواقب خوبی برای دیپلماسی غرب ندارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: ضمن محکوم کردن حرکت زشت مجله فرانسوی و دولت فرانسه از مردم شریف تهران به خاطر تجمع روز گذشته خود مقابل سفارت این کشور تشکر و قدردانی می کنم.
اهانت نسبت به پیامبر اسلام(ص) عواقب خوبی برای دیپلماسی غرب ندارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: ضمن محکوم کردن حرکت زشت مجله فرانسوی و دولت فرانسه از مردم شریف تهران به خاطر تجمع روز گذشته خود مقابل سفارت این کشور تشکر و قدردانی می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/92857.jpg اهانت,نسبت,به,پیامبر,اسلام(ص),عواقب,خوبی,برای,دیپلماسی,غرب,ندارد Icana

مجید جلیل سرقلعه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، ضمن محکومیت اهانت اخیر مجله فرانسوی "شارلی ابدو" گفت: این حرکت حساب شده طراحی از سوی غرب بوده که مجری آن فرانسه است.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: استکبار غرب به دنبال پروژه اسلام هراسی خود دست به این اقدام هتاک آمیز زده است تا ملل دنیا را از دین اسلام زده کند غافل از اینکه این حرکت عواقب خوبی برای دیپلماسی و ارتباط کشورهای مختلف با غرب ندارد.

وی در ادامه ضمن محکومیت این حرکت هتاکانه، عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در همین راستا کمپینی تشکیل داده و بسیاری از نمایندگان با حضور در این کمپین اقدام به محکومیت این اهانت کرده اند.

جلیل سرقلعه با اشاره به جنبش اخیری که در کشورهای اسلامی در جهت محکومیت اهانت به پیامبر(ص) ایجاد شده است اشاره و خاطرنشان کرد: ما به نمایندگی از مردم شریف ایران این اقدام را محکوم می کنیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین لازم است حرکت روز گذشته مردم تهران مبنی بر تجمع در مقابل سفارت فرانسه واقع در خیابان نوفل لوشاتو را حمایت کرده و ضمن محکوم کردن دولت فرانسه و حرکت زشت مجله فرانسوی، از مردم ایران به خصوص مردم شریف تهران در این خصوص تشکر و قدردانی کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet