هدر اصلی
1393/10/30 13:53:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

صهیونیست‌ها هر لحظه منتظر پاسخ کوبنده حزب‌الله باشند

نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: صهیونیست‌ها باید منتظر پاسخ کوبنده حزب‌الله باشند و بدانند که حمله آنها به مواضع حزب‌الله خللی در عزم و اراده ملت‌های منطقه برای مقاومت ایجاد نخواهد کرد.
صهیونیست‌ها هر لحظه منتظر پاسخ کوبنده حزب‌الله باشند نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: صهیونیست‌ها باید منتظر پاسخ کوبنده حزب‌الله باشند و بدانند که حمله آنها به مواضع حزب‌الله خللی در عزم و اراده ملت‌های منطقه برای مقاومت ایجاد نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg صهیونیست‌ها,هر,لحظه,منتظر,پاسخ,کوبنده,حزب‌الله,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله بالگردهای صهیونیستی به مواضع حزب‌الله در ارتفاعات جولان، گفت: این اولین باری نیست که ما شاهد اینگونه اقدامات صهیونیست‌ها هستیم و حزب‌الله حتی دبیرکل پیشین خود (شهید عباس موسوی) را در همین ارتباط از دست داد.

وی اضافه کرد: اینگونه اقدامات صهیونیست‌ها نخواهد توانست خللی در عزم و اراده ملت‌های منطقه در جهت مقابله با این غده سرطانی ایجاد کند و همانطور که طی یک سال گذشته شاهد آزادی یمن بودیم انشاءلله در آینده شاهد پیروزی ملت بحرین و در نهایت آزادی قدس هم خواهیم بود.
 
نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس، اظهار داشت: داعشی‌ها نه تنها پیرو خط صهیونیست‌ها بلکه همسو با آنها هستند و اقدامات تروریستی این دو جریان در منطقه خود گویای این واقعیت است.
حقیقت‌پور اضافه کرد: ازین پس رژیم صهیونیستی باید منتظر پاسخ کوبنده جریان مقاومت باشد و صهیونیست‌ها بهتر است سوراخ موشی را برای حفاظت از جان خود در مقابل اقدام تلافی‌جویانه حزب‌الله پیدا کند.
 
بالگردهای رژیم صهیونیستی با حمله هوایی به مواضع حزب‌الله در ارتفاعات جولان جمعی از نیروهای حزب‌الله را به شهادت رساند.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet