هفته دفاع مقدس
1393/10/30 17:32:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور تشریح کرد:

تلاش رژیم صهیونیستی برای به راه انداختن جنگ منطقه ای/ حتی پناهگاه های اسرائیلی هم دیگر امن نیست

رژیم صهیونیستی در یک جنگ منطقه ای جدید برای به حاشیه راندن موضوع سوریه است، به همین قصد به حزب الله حمله کرده و تا با این اقدام این حزب را وارد جنگی ناخواسته کرده و توازن و آرامش منطقه را بیش از پیش بر هم بزند.
تلاش رژیم صهیونیستی برای به راه انداختن جنگ منطقه ای/ حتی پناهگاه های اسرائیلی هم دیگر امن نیست رژیم صهیونیستی در یک جنگ منطقه ای جدید برای به حاشیه راندن موضوع سوریه است، به همین قصد به حزب الله حمله کرده و تا با این اقدام این حزب را وارد جنگی ناخواسته کرده و توازن و آرامش منطقه را بیش از پیش بر هم بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg تلاش,رژیم,صهیونیستی,برای,به,راه,انداختن,جنگ,منطقه,ای/,حتی,پناهگاه,های,اسرائیلی,هم,دیگر,امن,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)منصور حقیقت پور ، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: شهادت جهاد مغنیه ، فرزند برومند شهید عماد مغنیه برگ دیکری از دفتر مقاومت بی انتها در برابر صهیونیست غاصب است.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: حضور حزب الله در سوریه که به معنای کمک به دولت سوریه برای پاک کردن منطقه از وجود تکفیری هاست با موفقیت های روبرو بوده و این مساله خشم رژیم صهیونیستی را به دنبال داشته است.

 

حقیقت پور با بیان این که رژیم صهیونیستی در پی بر هم زدن آرامش در خاورمیانه و گم کردن توجه ها به سوریه است، تاکید کرد: در حالی که حزب الله به دنبال حل این بحران است، صهیونیست ها به دنبال ادامه بحران در سوریه هستند .

 

وی با اشاره به این که بلندی های جولان هرگز در اختیار اسرائیل باقی نمی ماند، گفت: حزب الله با غافلگیری، پاسخ تجاوز اخیر به رژیم صهیونیستی  راخواهد داد و تهدید های خود را عملی خواهد کرد.

 

حقیقت پور در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه رژیم صهیونیستی به دنبال درگیر کردن حزب الله در یک جنگ منطقه ای جدید برای به حاشیه راندن موضوع سوریه است، گفت:رژیم صهیونیستی به همین قصد به حزب الله حمله کرده است و تا با این اقدام  این حزب را وارد جنگی ناخواسته کرده و توازن و آرامش منطقه را بیش از پیش بر هم بزند.

 

وی با بیان این که هوشمندی و قدرت برنامه ریزی حزب الله این نقشه را بر آب خواهد کرد، گفت: همواره تصمیمات نصرالله نشان داده است در چارچوب برنامه ریزی دشمن عمل نمی کند و پاسخ به این حمله را با توجه به استراتژی خود در زمان مناسب خواهد داد.

 

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به پیام دو کلمه ای نصرالله خطاب به اسرائیلی ها گفت: من تصور نمی کنم با اراده و قدرتی که در حزب الله و مقاومت وجود دارد دیگر حتی پناهگاه های اسرائیلی نیز امن باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet