هفته دفاع مقدس
1393/10/30 18:01:00
سرویس سیاسی
حقیقت پور با تشریح دستاوردهای سفر دکتر لاریجانی به اردبیل:

عملیات اجرایی پروژه بزرگ احداث مجتمع پتروشیمی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در اردبیل کلید خورد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: : دکتر لاریجانی طی این سفر نقطه نظرات خود را در خصوص روند مسائل اقتصادی کشور، اهتمام به تولید، توجه به بخش خصوصی در تولید بیان کردند.
عملیات اجرایی پروژه بزرگ احداث مجتمع پتروشیمی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در اردبیل کلید خورد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: : دکتر لاریجانی طی این سفر نقطه نظرات خود را در خصوص روند مسائل اقتصادی کشور، اهتمام به تولید، توجه به بخش خصوصی در تولید بیان کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/59776.jpg عملیات,اجرایی,پروژه,بزرگ,احداث,مجتمع,پتروشیمی,با,حضور,رئیس,مجلس,شورای,اسلامی,در,اردبیل,کلید,خورد Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی که صبح امروز(سه شنبه، 30 دی ماه) به اردبیل صورت گرفت، گفت: حضور رئیس قوه مقننه فرصت مغتنمی بود که ایشان با حضور در جمع صمیمانه مدیران استانی اردبیل با مسائل و مشکلات این استان آشنا شوند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه طی جلسات برگزار شده توانستیم از صحبت های رئیس مجلس استفاده کنیم گفت: دکتر لاریجانی طی این سفر نقطه نظرات خود را در خصوص روند مسائل اقتصادی کشور، اهتمام به تولید، توجه به بخش خصوصی در تولید بیان کردند و مسئولان نیز از ویژگی های فرهنگی این استان برای رئیس مجلس توضیحاتی ارائه کردند.

وی افزود: همچنین با حضور رئیس مجلس عملیات اجرایی پروژه بزرگ احداث مجتمع پتروشیمی که تولید کننده مواد شوینده، چسب، سوخت هواپیما و غیره خواهد بود آغاز شد.

حقیقت پور ادامه داد: همچنین طی این سفر پیرامون مسائل عمرانی استان، بودجه های عمرانی و مسائل کشاورزی به خصوص معضل بزرگ کشاورزان مبنی بر عدم فروش سیب زمین های مزرعه داران صحبت و رایزنی شد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در جمع سفر دکتر لاریجانی سفری فشرده و مفید بود چرا که وقتی مدیران یکی از مقام های ارشد کشور و رؤسای قوا را در جمع خود حاضر دیده و از نظرات آنها استفاده می کنند، همدلی بیشتری میان آنها به وجود خواهد آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet