هدر اصلی
1393/11/01 10:42:56
سرویس اجتماعی
گروسی:

ضرورت بازنگری بنیاد شهید بر عملکرد خود/بنیاد شهید از بنگاه‌داری اقتصادی دوری کند

رئیس فراکسیون شاهد مجلس٬ با تاکید بر ضرورت بازنگری بنیاد شهید بر عملکرد خود٬ گفت:‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ارایه خدمت به جامعه هدف را مدنظر قرار داده و از سایر امور از جمله بنگاه‌داری اقتصادی بی حاصل دوری کند.
ضرورت بازنگری بنیاد شهید بر عملکرد خود/بنیاد شهید از بنگاه‌داری اقتصادی دوری کند رئیس فراکسیون شاهد مجلس٬ با تاکید بر ضرورت بازنگری بنیاد شهید بر عملکرد خود٬ گفت:‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ارایه خدمت به جامعه هدف را مدنظر قرار داده و از سایر امور از جمله بنگاه‌داری اقتصادی بی حاصل دوری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43093.jpg ضرورت,بازنگری,بنیاد,شهید,بر,عملکرد,خود/بنیاد,شهید,از,بنگاه‌داری,اقتصادی,دوری,کند Icana

حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ با تاکید بر ضرورت بازنگری بنیاد شهید در عملکرد خود٬ گفت: ورود بنیاد شهید به حیطه انجام فعالیت‌های اقتصادی در صورتی که بازدهی برای جامعه ایثارگر و خانواده شهدا داشته باشد خوب است.

نماینده مردم شهریار٬ قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در جهت خدمت رسانی به جامعه هدف خود بیش از پیش کوشا باشد٬ افزود: بی‌توجهی به معیشت و امور ایثارگران و خانواده‌ شهدا از سوی نهاد متولی این امر به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران باید ارایه خدمت به جامعه هدف را مدنظر قرار داده و از سایر امور از جمله بنگاه‌داری اقتصادی بی حاصل دوری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با تاکید بر ضرورت تسریع در نهایی کردن طرح تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران٬ گفت: نهایی شدن این گزارش از حیث مقابله با متخلفان و همچنین توقف فعالیت آن‌ها در بنیاد حائز اهمیت است.

وی با بیان اینکه نیروهای پاک دست٬ جوان و متخصص در بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به کار گرفته شوند٬ تصریح کرد:‌ استفاده از نیروهای جدید به طور حتم از هر نوع تبانی و تخلفی نیز جلوگیری خواهد کرد.

رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی٬ با تاکید بر اینکه استفاده از فرزندان شهدا و جانبازان در بدنه بنیاد شهید بهترین اقدام است٬ گفت:‌ بی‌توجهی به اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران و مشغول شدن به امورات دیگر از سوی بنیاد به هیچ وجه توجه منطقی ندارد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet