هفته دفاع مقدس
1393/11/01 18:58:00
سرویس اقتصادی
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی:

مجلس برای نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد

حجت الاسلام بزرگواری گفت : باید برنامه ریزی برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه انجام شود و مجلس در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
مجلس برای نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد حجت الاسلام بزرگواری گفت : باید برنامه ریزی برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه انجام شود و مجلس در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/79890.jpg مجلس,برای,نهادینه,شدن,اقتصاد,مقاومتی,از,هیچ,کوششی,دریغ,نخواهد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش دهدشت با اشاره به تلاش نمایندگان مجلس در راستای جهش بودجه به سمت اقتصاد مقاومتی ، گفت : بودجه سال 94 در مجلس بر اساس اقتصاد مقاومتی تنظیم خواهد شد.
این نماینده مجلس  با اشاره به اقتصاد تک محصولی ایران بر استفاده از همه ظرفیت ها برای خروج از وابستگی به نفت تاکید کرد و گفت: باید برنامه ریزی برای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی در جامعه انجام شود و مجلس در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی حمایت از تیم مذاکره کننده را ضروری دانست و ابراز داشت: تحریم های کشورهای غربی علیه ایران برداشتنی نیست.
بزرگواری با اشاره به پراکندگی گروه های داعشی در اروپا و آسیا عنوان کرد: اسلام هراسی برنامه اصلی گروه داعش است.
وی در بخشی از سخنان خود به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش در توسعه همه جانبه اشاره کرد و گفت: ساماندهی مشکلات آموزش و پرورش نیازمند تلاش بین بخشی است./

پایان پبام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet