خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1393/11/04 09:38:40
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون امنیت می آید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به نشست این هفته کمیسیون می‌آید، گفت: همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند.
وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون امنیت می آید سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به نشست این هفته کمیسیون می‌آید، گفت: همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/63896.jpg وزیر,کشور,برای,پاسخگویی,به,سوالات,نمایندگان,به,کمیسیون,امنیت,می,آید Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست هفته جاری کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر داد وگفت: وزیر کشور با حضور در نشست روز سه شنبه ( 7 بهمن )‌کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سوالات برخی از نمایندگان از جمله حسین طلا نماینده تهران و سیدباقر حسینی نماینده زابل پاسخ می دهد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست همچنین رحمانی فضلی توضیحاتی را درباره عملکرد و برنامه های پیش روی وزارت کشور ارائه می کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: در نشست این هفته کمیسیون همچنین برخی تحولات منظقه ای مانند حوادث یمن، سوریه و عراق مورد بررسی و بحث قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet