هدر اصلی
1393/11/03 15:45:00
سرویس فرهنگی
سالک با اشاره به برگزاری رهپیمایی بعد از نماز جمعه در محکومیت توهین به پیامبر اسلام(ص):

راهپیمایی مسلمانان سدمحکمی در برابر توهین‌های زنجیره‌ای به پیامبر اکرم است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد که برای جلوگیری از اشاعه توهین به پیامبر اکرم (ص) نیازمند برخورد قاطع است، گفت: مسلمانان با برپایی راهپیمایی‌ها اعتراض آمیز در سراسر جهان، دیواری در مقابل ادامه دار بودن توهین‌های زنجیره‌ای به پیامبر اکرم می کشند.
راهپیمایی مسلمانان سدمحکمی در برابر توهین‌های زنجیره‌ای به پیامبر اکرم است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد که برای جلوگیری از اشاعه توهین به پیامبر اکرم (ص) نیازمند برخورد قاطع است، گفت: مسلمانان با برپایی راهپیمایی‌ها اعتراض آمیز در سراسر جهان، دیواری در مقابل ادامه دار بودن توهین‌های زنجیره‌ای به پیامبر اکرم می کشند. https://cdn.icana.ir/d/019/69456.jpg راهپیمایی,مسلمانان,سدمحکمی,در,برابر,,توهین‌های,زنجیره‌ای,به,پیامبر,اکرم,,است Icana

احمد سالک در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری مجلس تاکید کرد که تنها با دادن تذکر به غرب، نمی‌توان مانع توهین آنها به مقدسات مسلمان شد و باید قاطعانه و یک صدا مقابل حرکت ناشایست غرب ایستادگی کرد.

وی با اشاره به تظاهرات امروز مردم ایران بعد از نماز جمعه گفت: چنین حرکت‌هایی، نشان می‌دهد ملت ایران تحت هیچ شرایطی توهین به اسلام و پیامبر سلام الله را ندارند و غرب باید دست از چنین اقداماتی بردارد.

نماینده مردم اصفهان با اشاره به صحبت‌های اخیر پاپ در این زمینه اظهار داشت: غرب به علمای خود توجه کنند، پاپ فرانسیس هم مخالف توهین به اعتقادات مذهبی یک میلیارد مسلمان است و آن را مغایر با آزادی بیان می‌داند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: حرکت خصمانه و بی شرمانه اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت، قلب تمامی آزاد‌اندیشان جهان را جریحه دار کرد.

بر اساس این گزارش،‌ امروز و بعد از نماز جمعه، تظاهرات اعتراض‌آمیز به هتک حرمت ساحت پیامبر اعظم (ص) با شعار «لبیک یا رسول الله» و «همه ما، امت محمدی و عاشق رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» هستیم» در سراسر کشور برگزار خواهد شد/.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet