اربعین حسینی
1393/11/03 12:47:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

تلاش بیهوده برخی رسانه‌ها برای موج‌سواری بر محکومیت رحیمی

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به تلاش گروهی از رسانه‌ها برای موج‌سواری بر محکومیت معاون اول رئیس‌جمهور سابق گفت: مسئولیت برای هیچ مسئولی از هیچ جناحی شکارگاه نیست که هر مدیری بخواهد چیزی از آن برای خود صید کند.
تلاش بیهوده برخی رسانه‌ها برای موج‌سواری بر محکومیت رحیمی سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به تلاش گروهی از رسانه‌ها برای موج‌سواری بر محکومیت معاون اول رئیس‌جمهور سابق گفت: مسئولیت برای هیچ مسئولی از هیچ جناحی شکارگاه نیست که هر مدیری بخواهد چیزی از آن برای خود صید کند. https://cdn.icana.ir/d/019/83020.jpg تلاش,بیهوده,برخی,رسانه‌ها,برای,موج‌سواری,بر,محکومیت,رحیمی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدرضا اسفنانی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی صدور حکم محمدرضا رحیمی و برگزاری دادگاه برای او را نفساً کاری ارزشمند خواند و گفت: از آنجا که ذهنیتی در جامعه به وجود آمده بود که قانون فقط برای افراد ضعیف جامعه است و کسانی که وابستگی‌های حکومتی داشته و یا مقام و منصبی دارند از حاشیه امن برخوردارند محاکمه و صدور حکم مجرمیت برای معاون اول سابق رئیس‌جمهور امری پسندیده است.

وی با اشاره به اینکه اصل متهم شدن یک مقام ارشد دولتی به فساد مالی در جمهوری اسلامی موضوعی بسیار تلخ است، اظهار داشت: اگر دادگاه و حکم آن در همان زمان مسئولیت آقای رحیمی برگزار و صادر شده بود بسیار اثربخش‌تر بود و اکنون که پس از پایان تصدی معاون اولی از سوی آقای رحیمی این حکم صادر می‌شود از اثربخشی آن کاسته شده است.

نماینده مردم فریدن در مجلس محکومیت معاون اول رئیس‌جمهور سابق نشان‌دهنده این امر خواند که هیچ خط قرمزی جز قانون برای نظام مطرح نیست، گفت: اگر قوه قضائیه به روند مبارزه با فسادهای مالی در دستگاه‌های دولتی و مسئولان به خصوص مطالبی که رسانه‌ها به آن دامن می‌زند با سرعت بیشتری ادامه دهد می‌توان به روند مقابله با فساد بسیار امیدوار بود.

اسفنانی با اشاره به اینکه محکومیت رحیمی به رد مال چند سال پس از سوءاستفاده او صورت می‌گیرد و این مبلغ اکنون دیگر ارزش زمان تخلف را ندارد، اظهار داشت: از قوه قضائیه می‌خواهم بدون مصلحت‌اندیشی به پرونده‌هایی که متهمان آنها خود را به واسطه مسئولیت‌شان در حاشیه امن می‌پندارند فی‌الفور رسیدگی کنند تا این احساس امنیت برای دیگر مدیران پیش نیاید.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به تلاش گروهی از رسانه‌ها برای مصادره به مطلوب کردن محکوم شدن معاون اول رئیس‌جمهور سابق گفت: این تلاش موضوع را عوض نمی‌کند و جمهوری اسلامی ثابت کرده است که مسئولیت برای هیچ مسئولی از هیچ جناحی شکارگاه نیست که هر کس به آن رسید بخواهد چیزی برای خود صید کند./

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet