خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/11/03 14:46:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قائید رخمت:

بودجه آموزش و پرورش جوابگوی حوزه آموزشی نیست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: هر چه قدر که به آموزش و پرورش بودجه اختصاص داده شود، کم است.
بودجه آموزش و پرورش جوابگوی حوزه آموزشی نیست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: هر چه قدر که به آموزش و پرورش بودجه اختصاص داده شود، کم است. https://cdn.icana.ir/d/019/68212.jpg بودجه,آموزش,و,پرورش,جوابگوی,حوزه,آموزشی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛عباس قائدرحمت، بیان کرد: با توجه به وظیفه آموزش و پرورش که تحصیل جوانان را برعهده دارد در بودجه هر مقدار که به آن اختصاص داده شود، کافی نیست.

وی اضافه کرد: افزایشی که در بودجه سال 94 برای آموزش و پرورش در نظر گرفته شده کافی نیست اما با توجه به شرایط بودجه‎ای که داریم نمی‎توانیم بیشتر از این به آن اختصاص دهیم، بودجه‎ای که تأمین می‎شود با درآمدهای دولت باید سازگار باشد. اگر دولت اعتباری را به یک بخش اختصاص می‎دهد باید محل تأمین آن را نیز تعیین کند.

قائدرحمت ادامه داد: آموزش و پرورش به عنوان یکی از دستگاه‎های زیرساختی است که در رشد نیروی انسانی تحصیل کرده سهیم است، امید می‎رود همان‎طور که در زمینه رشد و درمان هزینه 10 درصد هدفمندی یارانه‎ها مشکل این بخش مرتفع شد بتوان مسائل آموزش و پرورش را نیز حل کرد.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: بودجه شاید جوابگوی حوزه آموزشی نباشد اما می‎توان از پتانسیل خیرین و افراد نیکوکار در این زمینه استفاده کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet