هدر اصلی
1393/11/04 11:02:42
سرویس فرهنگی
دامادی:

تعویض کی‌روش با "ویچ" های درجه 3 اشتباه است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: وزن فدراسیون ما در کنفدراسیون آسیایی پایین است و کرسی بزرگ و قابل اعتنایی در آنجا نداریم لذا همین موضوع در بسیاری از مسائل و در بازی ها تاثیر می گذارد.
تعویض کی‌روش با "ویچ" های درجه 3 اشتباه است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: وزن فدراسیون ما در کنفدراسیون آسیایی پایین است و کرسی بزرگ و قابل اعتنایی در آنجا نداریم لذا همین موضوع در بسیاری از مسائل و در بازی ها تاثیر می گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/74713.jpg تعویض,کی‌روش,با,"ویچ",های,درجه,3,اشتباه,است Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بازی های تیم ملی فوتبال ایران در بازی های جام ملت های آسیا گفت: تیم ملی در گروه خود بازی های خوبی انجام داد به طوری که هماهنگی و یکدلی در این تیم به خوبی مشهود بود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بازی های خوب تیم ملی باعث شور و اشتیاقی در بین مردم و رسانه ها شد.

وی در ادامه با اشاره به عملکردی سرمربی تیم ملی ایران، گفت: کارلوس کی روش نیز عملکرد قابل قبولی داشت و باعث شد وزن قابل توجهی به بازی های ما داده شود.

دامادی در ادامه در رابطه با استخدام مربی و سرمربی خارجی عنوان کرد: مسئولان باید در استخدام مربیان و سرمربیان خارجی دقت کنند تا پول و درآمد این کشور صرف "ویچ" های بی فایده که بعضا درجه سه هم هستند، نشود.

این عضو کمیسیون عمران مجلس نهم تصریح کرد: کارلوس کی روش پرتغالی است و فوتبال ما به فوتبال پرتغال نزدیک است در نتیجه کی روش می تواند تشخیص دهد که چه طور باید از بازیکنان ما به خوبی استفاده کند.

وی در ادامه با بیان اینکه با وجود بازی خوب بازیکنان تیم ملی که به صورت ده نفره بازی می کردند، گفت: با این حال در نهایت بازی به پنالتی خورد و باعث شد نتیجه به نفع ما تمام نشود.

دامادی ادامه داد: در خصوص بازیکن عراقی و یا نحوه داوری کارشناسان باید نظر بدهند و مسئولان این حیطه باید موارد لازم را به شدت پیگیری کنند البته شاید اگر داور می دانست بازیکن ما کارت زرد دارد شاید کارت زرد دوم را نشان نمی داد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تصور می کنم وزن فدراسیون ما در کنفدراسیون آسیایی پایین است و کرسی بزرگ و قابل اعتنایی در آنجا نداریم لذا همین موضوع در بسیاری از مسائل و در بازی ها تاثیر می گذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet