خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1393/11/04 12:20:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بت‌کلیا:

اهانت‌کنندگان به پیامبر(ص) دین و ایمان ندارند/ همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان همه ادیان ایران در صلح و صفا

نماینده آشوریان در مجلس گفت: حضرت "مسیح(ع)" به ما یاد داده‌اند که همسایه خود را دوست داشته باشید و افرادی که برخلاف این گفته "عیسی مسیح(ع)" عمل می‌کنند، هیچ‌گونه دین و ایمانی ندارند.
اهانت‌کنندگان به پیامبر(ص) دین و ایمان ندارند/ همزیستی مسالمت‌آمیز پیروان همه ادیان ایران در صلح و صفا نماینده آشوریان در مجلس گفت: حضرت "مسیح(ع)" به ما یاد داده‌اند که همسایه خود را دوست داشته باشید و افرادی که برخلاف این گفته "عیسی مسیح(ع)" عمل می‌کنند، هیچ‌گونه دین و ایمانی ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg اهانت‌کنندگان,به,پیامبر(ص),دین,و,ایمان,ندارند/,همزیستی,مسالمت‌آمیز,پیروان,همه,ادیان,ایران,در,صلح,و,صفا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از باشگاه خبرنگاران؛"یوناتن بت‌کلیا" نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدام اخیر نشریه "شارلی ابدو" در اهانت به پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: آن‌هایی که اهانت می‌کنند هیچ‌گونه دین و ایمانی ندارند و حضرت مسیح(ع) به ما یاد داده‌اند که همسایه خود را دوست داشته باشید و افرادی که برخلاف این گفته عیسی مسیح(ع) عمل می‌کنند، هیچ‌گونه دین و ایمانی ندارند.  
 
نماینده آشوریان درمجلس با اشاره به همزیستی مسالمت‌آمیز همه ادیان در ایران ادامه داد: در ایران که گلزاری از تمام ادیان است، همه در صلح و صفا و صمیمیت زندگی می‌کنند.  
 
وی درپایان با انتقاد از حقوق بشرغربی خاطرنشان کرد:حقوق بشر آن‌ها برای خودشان بوده و توهین‌کنندگان باعث ننگ و شرمساری هستند./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet