اربعین حسینی
1393/11/04 16:36:32
سرویس فرهنگی
صادقی در واکنش به اهانت مجله فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر مطرح کرد:

لزوم شناساندن ماهیت اصلی اسلام با ایجاد کمپین های حقیقی و مجازی

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است ایجاد کمپین ها چه در فضای عمومی و چه در فضای مجازی از سوی مردم و اشخاص مطرح ادامه یابد تا جایی که اروپاییان چنانچه رهبر معظم انقلاب هم طی نامه ای خطاب به جوانان غربی فرمودند، از ماهیت اصلی اسلام و ضد تروریست بودن آن مطلع شوند.
لزوم شناساندن ماهیت اصلی اسلام با ایجاد کمپین های حقیقی و مجازی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است ایجاد کمپین ها چه در فضای عمومی و چه در فضای مجازی از سوی مردم و اشخاص مطرح ادامه یابد تا جایی که اروپاییان چنانچه رهبر معظم انقلاب هم طی نامه ای خطاب به جوانان غربی فرمودند، از ماهیت اصلی اسلام و ضد تروریست بودن آن مطلع شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/92855.jpg لزوم,شناساندن,ماهیت,اصلی,اسلام,با,ایجاد,کمپین,های,حقیقی,و,مجازی Icana

ضرغام صادقی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهانت اخیر مجله فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) گفت: جای تعجب است پیامبری که پیروان خود را از سخره گرفتن مقدسات سایر ادیان نهی کرده است، مورد سخره قرار می دهند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه پیامبر اسلام(ص) منادی ادب در بشریت است، یادآور شد: پیامبر دائما به مسلمانان می گفت که معبود سایر ادیان را مسخره نکنند چنانچه در سوره انعام آمده است به معبود کسانی که غیر خدا را می‏‌خوانند دشنام ندهید.

وی افزود: با این حال شاهدیم دنیایی که خود را مبدع آزادی می داند به خود اجازه می دهد به راحتی به مقدسات میلیون ها نفر توهین کند.

صادقی در ادامه با قدردانی از افرادی که از هر قشر و در هر سطحی نسبت به این اهانت واکنش نشان داده اند، گفت: نمایندگان مجلس نیز در همین راستا با تشکیل کمپینی انزجارخود نسبت به توهین غرب به مقدسات را نشان دادند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با درخواست از مردم و افراد شاخص مملکت خاطرنشان کرد: لازم است ایجاد این کمپین ها چه در فضای عمومی و چه در فضای مجازی از سوی مردم و اشخاص مطرح ادامه یابد تا جایی که اروپاییان چنانچه رهبر معظم انقلاب هم طی نامه ای خطاب به جوانان غربی فرمودند، از ماهیت اصلی اسلام و ضد تروریست بودن آن مطلع شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet