هدر اصلی
1393/11/05 09:33:00
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی:

درباره محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر در کنفرانس بین المجالس سخنرانی کردم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بنده در مورد اهانت و اساعه ادب به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن موضع خود را اعلام و در سخنرانی های متعددی از جمله کنفرانس بین المجالس در رابطه با این موضوع صحبت کردم اما اگر لازم باشد باز هم می توان صحبت کرد.
درباره محکوم کردن اهانت به ساحت پیامبر در کنفرانس بین المجالس سخنرانی کردم رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بنده در مورد اهانت و اساعه ادب به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن موضع خود را اعلام و در سخنرانی های متعددی از جمله کنفرانس بین المجالس در رابطه با این موضوع صحبت کردم اما اگر لازم باشد باز هم می توان صحبت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/63857.jpg درباره,محکوم,کردن,اهانت,به,ساحت,پیامبر,در,کنفرانس,بین,المجالس,سخنرانی,کردم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 5 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی در رابطه با ضرورت سخنرانی رئیس مجلس در ابتدای جلسه و اعلام موضع نمایندگان در خصوص برخی مسائل مهم روز گفت: من راجع به اهانت و اساعه ادب به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن ده جا سخنرانی و موضع گیری کردم اما هر نکته ای جایی دارد.

رئیس مجلس تصریح کرد: یک هفته از موضوع اهانت به پیامبر عظیم الشأن گذشته و  در این رابطه صحبت شده است از جمله در کنفرانس بین المجالس به صورت مفصل در این خصوص صحبت کردم.

دکتر لاریجانی افزود: اگر لازم باشد باز هم می توان در مورد این موضوع صحبت کرد اما بنده در سخنرانی های متعددی در این رابطه موضع گیری داشتم.

مسعود حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تذکرآیین نامه ای با استناد به ماده 110 گفت: جناب آقای رئیس حضرتعالی اختیار دارید در مورد مسائل مهم روز در ابتدای جلسات بیاناتی را داشته باشید که در مناسبت های تاریخی شما مطالب مفصلی را می فرمایید که هم ما و هم مردم استفاده می کنیم اما امروز ما انتظار داشتیم شما در مورد برخی مسائل روز موضع گیری کرده و به عنوان سخنگوی مجلس نظر نمایندگان در رابطه با این موضوعات را اعلام کنید.

حاجی دلیگانی افزود: با توجه به اینکه نمایندگان بعد از یک هفته حضور در حوزه های انتخابیه امروز در صحن علنی مجلس حاضر شدند انتظار می رفت شما در خصوص اهانت به ساحت مقدس پیامبر مهربانی ها توسط شارلی ابدو، رفتار نادرست وزیر امور خارجه، پیام بسیار مهم مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و همچنین شهادت سردار الله دادی و جهاد مغنیه و دیگر همرزمانشان صحبت می کردید که هنوز هم دیر نشده است.

وی گفت: خوب است که مردم موضع مجلس در رابطه با چنین مسائلی را بدانند و نسبت به دیدگاه نمایندگان در این زمینه مطلع باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet